Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rólad mit gondol a párod/partn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rólad mit gondol a párod/partnered, miket mondott? Ha beszéltetek erről. És milyen jellegű a kapcsolatod?(szerelmi, alkalmi, alakulo, több éves, stb)

Figyelt kérdés

Igy egy ilyen asszertiv kérdésre. Azaz nem irányitottan, pl arra hogy mit érzel irántam stb.

Hanem konkrétan igy natur, egy szurke hétkoznapi helyzetben, "mit gondolsz rólam?"kérdésre



#mit gondol rólad
2021. febr. 15. 15:22
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Koszi :D

Elsőre nem jutott eszembe, hogy a kettőt egyben megkérdezzem azaz hogy erre alig lesz válasz.

Gondoltam a masikra több lesz

2021. febr. 16. 11:00
 12/14 A kérdező kommentje:
Ha meg jo feltekenynek lenni, hát..:) rajtad is mulik :)
2021. febr. 16. 11:00
 13/14 anonim ***** válasza:

Én vagyok a féltékeny 🙋‍♀️


Egyébként jogosan vagyok az mint többször is kiderült És azóta jobban féken tartom és erre mondta hogy betegesen féltékeny vagyok.

Pedig csak annyit kértem hogy ne más lányokkal chatelgessen 😂😂

2021. febr. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Eapedig fejlődsz is mert féken is tartod :)

Nem is értem, neki már semmi nem elég?:D

2021. febr. 16. 15:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!