Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha elvileg jól nézek ki, már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elvileg jól nézek ki, már pedig sokan mondták már miért nincs sikerem sok matchem tinderen, illetve badoon?

Figyelt kérdés

2021. febr. 15. 21:29
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
22%
#10: viszont eddig nem is cáfolta.
2021. febr. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
16%
Pont mert nem mondta. Ha csajok mondták volna, akkor az lenne a baja, hogy a csajok szerint jól néz ki, mégsem jön össze vele egyik sem.
2021. febr. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
61%
De nem értem miért vagytok ezen fennakadva hogy ki szerint néz ki jól a srác. Nem mindegy? Nem erről szól a kérdés, nem értem mire jó ez a sok rosszindulat.
2021. febr. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
55%
Kérdező! A veled kapcsolatos negatív visszajelzéseket / kritikákat mennyire vagy képes higgadtan fogadni és átgondolni?
2021. febr. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
7%
#13: rosszindulat? Ki iránt? Egyébként azért vagyunk ezen fennakadva, mert ő valamiért azt hiszi, hogy "elvileg" ő OBJEKTÍVE jól néz ki (a kérdés megfogalmazása legalábbis erre enged következtetni). Ez a kijelentés szerintem túl általános. Abban, hogy valaki MIHEZ KÉPEST néz ki jól, óriási a szórás. Lényegében arról van szó, hogy a kérdés alapján van felénk, válaszolók felé egy ilyen burkolt elvárás, hogy fogadjuk el azt tényként, hogy ő jól néz ki, miközben SEMMI konkrétumot nem tudunk ezzel kapcsolatban. Magyarul, azért vagyunk ezen fönnakadva, mert lényegében (már megint) hülyének vagyunk nézve.
2021. febr. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
74%

"De nem értem miért vagytok ezen fennakadva hogy ki szerint néz ki jól a srác."


Azért nem mindegy, hogy olyan mondja, aki szexuálisan közeledne hozzá, vagy olyan, aki a neméhez sem vonzódik.


Ez olyan, hogy mondhatja anyám, hogy okos vagyok, ha nem vesznek fel egyetemre.

2021. febr. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
84%

1. Olyanok mondták, hogy jól nézel ki, akik szeretnek/kedvelnek és elfogultak, vagy nem akarnak megbántani.

2. Tényleg jó pasi vagy, de a stílusod/személyiséged csapnivaló.

3. Iszoyú rossz képeket töltöttél fel.

Nekem, nőként, ezek jutottak eszembe.

2021. febr. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
A rosszindulatú kommenteknek üzenem nem nem a családom és nem is a haverok mondták, hanem azok a nők akikkel voltam illetve még közép iskolába is oda voltak értem a csajok
2021. febr. 16. 03:27
 19/19 anonim ***** válasza:
És mennyi idős is vagy most, kérdező?
2021. febr. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!