Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem vagyok lelkileg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok lelkileg a toppon azt felvállalhatom egy kezdetleges kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Ez a vírus dolog sajnos eléggé megváltoztatta az életemet. Haza kellett költöznöm, elvesztettem az állásomat, sok barátom nagyon messze van és az egyetem sem megy a legjobban, alig van szociális életem. Igazából egy kicsit talán depressziós vagyok már.


Viszont szerencsére megismerkedtem egy fiúval, akinek pörög az élete, nagyon jól érzi magát, folyamatosan társaságban van. Kedvel, már egészen alakul közöttünk valami, de amikor megkérdezi, hogy hogy vagyok nem tudom mit feleljek. Rázúdítsam már egyből a problémáimat és legyek őszinte vagy inkább tartsam még egy kicsit magam? Nem szeretném, hogy hisztisnek gondoljon.



2021. febr. 16. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

Ha férfi lennél szerintem 90%-ban azt a tanácsot kapnád, hogy tartsd magadban a dolgaid és ne zúdítsd a másikra, mert egy férfinak meg kell tudnia oldani a problémáit és egy nőnek sincs szüksége nyafogásra. Legalábbis, ha abból indulok ki amiket ezen az oldalon szoktam olvasni. Ezt most minden rosszindulat nélkül mondtam.


Én férfiként örülnék neki, ha már bízik bennem annyira a másik, hogy ilyesmit megosszon velem. Viszont lehet más meg pont negatívan élné meg, hogy már az elején ilyenekkel terhelik.


Ha a helyedben lennék akkor én biztos várnék, mivel az eddigi tapasztalataim alapján a legtöbb esetben leírnak/elítélnek és megbélyegeznek, ha gyengének/sérültnek/depressziósnak mutatod magad.


F

2021. febr. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem a férfiak nem szeretik ha egyből rájuk zúdítod a problémáidat. Biztosan megértené, csak jobban szeretik a legelején a titokzatosságot (tudom ez a szó kicsit durva, de érted amire gondolok). Egy picit fent kell tartani az érdeklődését melőtt elkezded bombázni a lelki bajaiddal. Túl hamar el fogja veszteni az érdeklődését. Azért persze nem kell megjátszanod magad, csak lassan adagold ezt.
2021. febr. 17. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
Nőként simán találhatsz így pasit. Férfiként esélytelen. Ha körbenézel az ismerőseid között, akár kapcsolatok terén, akár barátságok terén, akkor láthatod, hogy a férfiak jóval nyitottabbak a másik nem problémáinak meghallgatására.
2021. febr. 17. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!
2021. febr. 17. 07:01
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább óvatosan.

Ha történnek apró jó dolgok is az életedben, amiknek örülni tudsz, meséld el azokat is, ne csak a negatívat.

2021. febr. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nagyon fontos neked, minden klappol, közel lakik, akkor ne mondd el. Ha annyira nem fontos, leszarod mi lesz ebből és van távolság is bőven, akkor nyugodtan vállald fel. Aztán vagy elmenekül vagy beszéltek tovább.
2021. febr. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!