Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek baj ismerkedésnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baj ismerkedésnél ha nincs instagramom, a facebookra pedig nem rakok ki semmit? (Össz. 1 képem van fent) 22F

Figyelt kérdés
2021. febr. 16. 23:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pont fordítva. 😃 Nincs fb-m és csak a hobbimról (fotózás) van instám.


27/N

2021. febr. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
#1 Meg lehet tekinteni a fotóidat? 🙂
2021. febr. 17. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedesnel a tarskereson legyen kb negy keped, amin latszik az alkatod, az arcod, a mimikad. Ennyi.
2021. febr. 17. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%
A közösségi oldalon nem kell aktívnak lenned - ez nem hátrány .... még előny is! Normális, valamire való nő amúgy sem jeleníti meg ezeken az oldalakon a kapcsolati státuszát és főként azt, hogy ki az akivel kapcsolatban van! Csak egy dolog számít; Pénzed legyen! Nem kevés. Ugyanis férfiként a Te feladatod eltartani a nőt. Neked kell arról gondoskodni, hogy a nő közösségi oldalain fent legyen minél több kép drága étteremben való kajálásról, új, márkás cuccokról, rangosabb eseményekről és legfőképp egzotikus helyeken való kirándulásról származó képekről. Ezeken a képeken - lévén a nő közösségi oldarára kerülnek fel - Te nem szerepelhetsz. Szigorúan csak az esemény képei, illetve (nyaralás esetén) a táj vagy látnivalók fotói, emellett utóbbi esetében szigorúan azt a benyomást kell keltenie a képnek, mintha a nő önerőből, egyedül jutott volna el arra a helyre. Ezek a képek a veled végetérő kapcsolat után #traveladdict megjelőléssel partnerkereső oldalakon fogják a következő szponzor számára jelezni, hogy mi a nő részéről a minimális elvárás.
2021. febr. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem se facebook-om, se instám, úgyhogy engem nem zavarna ha a nőnek sem lenne.

31/f

2021. febr. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem sincs instám, fb-on meg 1 profilkép van csak de azon sem én vagyok, csak a messengeren miatt van facebookom :)

29/F

2021. febr. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem épp ellenkezőleg. A hideg ráz ki az olyanoktól (főleg ha férfi), akik mindent megosztanak instagramon.
2021. jún. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!