Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Arra vagyok kivancsi, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arra vagyok kivancsi, hogy aki parkapcsolatban el az kap a parjatol ajandekot?

Figyelt kérdés

21eves lany vagyok, volt egy 3 es fel eves, egy par honapos es most egy egy eves kapcsolatom, de sosem kaptam egyikojuktol sem semmit.

Ti hogy vshytok vele?



2021. febr. 17. 21:43
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Az első pártomtol rendszeresen kaptam,2 évig vtunk együtt.

Azon kívül volt 3 parkapcsolatom, tőlük semmit.

A jelenlegi, - aki már a férjem -, tőle is rendszeresen kapok meglepiket.

Személyiség függő szerintem. Illetve attól is fugg, h romantikus-e valaki V sem, továbbá h mennyire jó a kapcsolat, mennyire kiegyensúlyozott, mennyire szeretitek egymást , mi az igényed és a párodnak stb,

2021. febr. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Most látom a Valentin a kérdés.

Előre meg kell beszélni, h ünneplitek-e. Ha igen, vesztek ajit. Ha mem, akkor nem.:)

2021. febr. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mármint mire? Ünnepek, Karácsony, vagy csak úgy?

Én minden ünnepre kapok, évfordulóra is, ahogy tőlem is mindig kap a férjem. Emellett időnként meglep apróságokkal, ahogy én is őt. Ez tényleg bármi lehet.

2021. febr. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja a Valentin nap nálunk nem ünnep, nem foglalkozunk vele.
2021. febr. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Te vettél neki valamit ?
2021. febr. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Valentin napra? Nem szoktunk nagy ügyet csinálni belőle, de szokott adni ilyenkor virágot.

Névnap ugyanez (én meg sütit szoktam neki sütni), szülinapra és karácsonyra ajándékozunk csak. Évfordulóra meg közös programot csinálunk, nem tárgyi ajándékot adunk egymásnak.

2021. febr. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Valentin napra nem vettünk egymásnak soha, nem tartjuk.
2021. febr. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Rendszeresen kapok: parfümöt, csokit, egyéb figyelmességeket, bármikor, alkalom nélkül is. Ékszert karácsonyra, szülinapra.
2021. febr. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az első párom a férjem is egyben. Igen, rendszeresen kapok tőle ajándékokat. Karácsony, szülinap alap, Valentin napra is szoktam virágot, csokit kapni, idén mondjuk nem mert teljesen kiment a fejünkből. Ha üzleti útra megy külföldre, onnan is mindig hoz valami apróságot, jellemzően kézműves ékszereket. A tavalyi Valentin napon jöttem haza a szüleimtől, ahol pár hetet töltöttem, és a dolgoszóbobámban virágcsokor, csoki, pezsgő és egy pár fülbevaló várt. Ebédszünetben rohant haza a munkahelyéről, hogy elrendezze, hogy mire hazaérek, máraz asztalmon legyenek (ő később ért haza munkából). Mindig azt mondja magáról hogy ő egyáltalán nem romantikus, közben meg nagyon is az.
2021. febr. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!