Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vannak kiakadva a nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak kiakadva a nők, ha nem akarok kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Mindig ez van, összejárogatunk aztán többet akarnak egy idő után. Utána meg én vagyok a sz@r alak, amiért nem akarok többet, mint szex. Nem szoktam előre lefixálni a dolgokat, hogy csak szex, mert bármi lehet belőle és azon vannak fennakadva, hogy én nem szóltam előre, hogy ez lesz. Honnan kéne ezt előre tudni, hogy mi alakul belőle? Valaki magyarázza el, mert nem értem.
2021. febr. 21. 15:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Persze, hogy kiakadnak, hiszen nem szóltál előre. Az emberek többsége úgy vág bele egy kapcsolatba, hogy abban reménykedik, hogy abból valami komolyabb lesz, ezért ugyanezt feltételezik másokról. Ha te tudod előre, hogy valószínű csak szex lesz, semmi többi, akkor úgy tisztességes, hogy ezt közlöd velük előre!
2021. febr. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%
Az ilyesmit már a legelején tisztázni kell, amit nem tettél meg, így jogosan vannak kiakadva.
2021. febr. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
De honnan kéne előre tudnom, hogy csak szex lesz vagy kapcsolat?
2021. febr. 21. 15:53
 4/19 anonim ***** válasza:
9%

Kèrdező ugy nez ki itt sem értik :D


Én ertem azt, hogy 50 50 az eselye annak hogy csak szex marad vagy tobb lesz. Es nem is álmodozom már a kapcs elején sem nem vagyok tévhitekben es megértem ha a srác még mindig a csak szexnèl stagnál akár vègig.


De akkor en kivétel vagyok :D

2021. febr. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
83%
#3 úgy, hogyha nem akarsz kapcsolatot vele, akkor nem is szexelsz vele. Szerintem egyszerű mint egy faék!
2021. febr. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
67%
Komolyan, az ilyenek mint te kérdező minek éltek??
2021. febr. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Én értelek, de akkor ezt illik előre tisztázni. Tehát mondd meg, hogy nem szereted ezt előre eldönteni, de nem feltétlen komolyban gondolkodsz, mert ha nem alakulnak ki érzelmek, akkor csak szexet szeretnél.

Amúgy tök igazad van, annyit kivéve, hogy azért jó eséllyel az ember már első pillanatban tudja, ki az, aki biztos nem fogja soha annyira megfogni, hogy komoly legyen belőle. Még ilyenkor is lehet sírás, ha az ember egyenes, mert a másik reménykedik.

2021. febr. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
91%

"Figyelj, én jelenleg csak szexkapcsolatban gondolkodok, de ha úgy alakulnak a dolgok, akár egy komoly kapcsolatra is nyitott lehetek. Jelenleg viszont számomra ez csak szex."


Ebben mégis mi olyan nehéz?

2021. febr. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Illik előre tisztázni a dolgokat. Még a 21. században is azért a legtöbb ember úgy értelmezi az ismerkedést, ha nincs kitétel, hogy az monogám kapcsolat. Ha te nem vagy biztos benne, előbb dugnál stb., akkor mondd azt, hogy te még nem vagy biztos benne, annyit tudsz felajánlani, hogy összejárogattok, aztán meglátod. Mert így ilyen "elhallgatás által hazugság" esete forog fenn.
2021. febr. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
36%

""Figyelj, én jelenleg csak szexkapcsolatban gondolkodok, de ha úgy alakulnak a dolgok, akár egy komoly kapcsolatra is nyitott lehetek. Jelenleg viszont számomra ez csak szex."



Ebben mégis mi olyan nehéz?"


Egy ilyen szöveg után a kutya nem lapulna meg neki, nemhogy egy némi önértékeléssel bíró csaj. Hát ezért nem mondja.


Ha igazán jó pasi lenne, elmondaná, hogy nem tudja, mit akar. A lányok akkor is lefeküdnének vele.

2021. febr. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!