Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vannak kiakadva a nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak kiakadva a nők, ha nem akarok kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Mindig ez van, összejárogatunk aztán többet akarnak egy idő után. Utána meg én vagyok a sz@r alak, amiért nem akarok többet, mint szex. Nem szoktam előre lefixálni a dolgokat, hogy csak szex, mert bármi lehet belőle és azon vannak fennakadva, hogy én nem szóltam előre, hogy ez lesz. Honnan kéne ezt előre tudni, hogy mi alakul belőle? Valaki magyarázza el, mert nem értem.
2021. febr. 21. 15:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
12%
Jól csinálod, kérdező. Én lehazudom még a csillagokat is az égről, hogy a bugyi lekerüljön. Aztán dobom. Nehogy már csak úgy dughassak, hogy ha eljegyzem. Minél több nő levarrása a cél.
2021. febr. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
80%
Mert igenis ezzel kellene kezdened, hogy főleg szexben gondolkodsz és ha úgy van, felmerülhet más is. Tudod, a legtöbb ember alapértelmezi, hogy komolyra vágysz, ha nem mondod el az elején, hogy mit akarsz. Szóval full igazuk van, te meg ha nem akarsz több panaszt, akkor legközelebb azzal kezd, hogy mi van, nem azzal, hogy ágyba viszed.
2021. febr. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
39%

Mert semmiért cserébe nem jár semmi.


Te semmit se adsz és ezért szexet vársz el.

2021. febr. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Én értem azt, hogy van esély hogy kapcsolat lesz, van esély hogy csak szex.

Ebben az esetben azért akarnak ki, mert ezzel azt közölöd, hogy adtál esélyt arra, hogy megkedveld, de nem érdemes rá. Ez természetes dolog, nincs vele gond, de attól még fájhat.


Egyébként valóban tisztességesebb lenne ha tudnák, hogy nem biztosan kapcsolati céllal ismerkedsz

2021. febr. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
Nem kéne tudni. Barátomnak az átlaghoz kéoest hatalmas önismerete van, de nem.jövőbe látó így se. Nem.tudhartjuk mi lesz belőle. Ennyi. Ez mindig épl alakul és egymáshoz azonosul. Kivéve ha az egyik vagy mindkét félnek elvárásai jönnek elő.
2021. febr. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
16%
Nehogy problémát csinálj ebből. Pont annyit törődj az érzéseikkel mint amennyit ők törődnek a férfiak érzéseivel. Ha a hülyéi elhitték hogy jár nekik egy több szinttel felettük lévő alfa állandóra, akkor lelkük rajta. Kamuzz be valami blőd hülyeséget amit őkis szoktak, pl. hogy nem érzed a kémiát, nincs meg a szikra, elbizonytalanodtál, tartsatok szünetet, nem állsz készen egy kapcsolatra, stb.
2021. febr. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
16. Nagyon frusztrált lehetsz haver!
2021. febr. 22. 14:26
 18/19 anonim ***** válasza:

Szerintem te is tudod elég hamar hogy csak numera és továbblépsz vagy "wow ez a csaj nekem tökéletes". Csak még saját magadnak se vallod be, és inkább jól szórakozol (kefélsz) a másik kárára. Mert tudod hogy a csajok többsége a csak szexre nemet mondana. Az hogy "még nem döntöttem el" az álszentség. Képmutatás. Ilyenek miatt van rossz híre a férfiaknak.


Illik megbeszélni mielőtt lefekteted őket.


Persze az ő naivitásuk is hogy belemennek. Régen ezért kellett elvenni a lányt feleségül mielőtt megdughattad. Nehogy sírás legyen a vége, de hát szabad szerelmet akart mindenki.

2021. febr. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%

#13 "Te semmit se adsz és ezért szexet vársz el."


Kéne valamit cserébe adni? Most k.rv@zásról beszélünk?

2021. febr. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!