Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akar tőlem a pasi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar tőlem a pasi?

Figyelt kérdés

Az egyik kollegámnak bejövök (mikor meglát mosolyog, szokott keresni ha még nem vagyok bent,hogy hol vagyok, szoktunk hülyéskedni egymással). De tudni kell, hogy a kollegám házas én pedig szingli vagyok. Az egyik nap megkínáltam csokival de utána ő meg egyre közelebb jött hozzám én hátráltam. Nem történt semmi de tuti megakart csókolni. Nem volt még soha senkim ezért voltam zavarban. Nem értem miért akart megcsókolni? Csak játszani akar velem? ( a kollegám 40 éves)


29/N


2021. febr. 21. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Max flörtöl, élvezi, hogy húzhatja az agyad. Kicsit sokat látsz ebbe bele, nem akar tőled semmi komolyat. Szerintem hagyd őt, mert te fogsz sérülni.
2021. febr. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
szerintem is csak elvezi, hogy zavarba hozhat. vannak ilyen ferfiak.
2021. febr. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29 évesen nem volt még senkid?
2021. febr. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Szórakozik veled, vagy dugásra kellenél neki. Amúgy milyen munkahelyen lehet csak így majdem smárolni.?
2021. febr. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
#4 bármelyik munkahelyen. Velem rengetegszer volt ilyen, változó munkahelyeken, változó környezetben. Volt, hogy egy raktári dolgozó akart megcsókolni, volt hogy irodában az igazgató..
2021. febr. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%

Lehet, hogy ő sem tudja, mit akar. Te sem tudod.

Mi honnan tudnánk?

2021. febr. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
Légy óvatos a nős emberrel!
2021. febr. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
46%

Sokkal nagyobb kerdés:

29 évesen hogy nem volt még senkid?

2021. febr. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!