Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki egyből szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki egyből szakítás után ismerkedik az mennyire egészséges?

Figyelt kérdés
A pasi, akivel ismerkedek nem rég szakított a barátnőjével, persze előadja, hogy túl van rajta, jó döntést hozott. De úgy gondolom nem lehet mindjárt valaki más karjaiba rohanni. Pasik ti hogy vagytok ezzel?
2021. febr. 21. 22:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%

Általában egy pasi, ha ő szakított, túl van a másikon. Ha a nő szakított és ismerkednek, akkor szintén. Ha egy pasi nincs még túl a szakításon, akkor inkább bulizik, iszik és nem is akar ismerkedni.

A nőkre jellemzőbb, hogy nincsenek még túl az exen, de nyomnák az egónövelést.

2021. febr. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%
#1 baromság az utolsó mondatod. Ha egy nő szakít, azt nem hirtelen felindulásból teszi, tehát már elengedte a másikat, lehet, már hónapokkal előtte, így simàn készen állhat az ismerkedésre.
2021. febr. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%

#2: Ha egy nő szakít, akkor az esetek 99%-ában már ott a következő kapcsolat, amiért szakított.

Ha a nőt dobták ki, akkor megy az egónövelés. Ha lejjebb nézel, pont van is egy ilyen kérdés.

2021. febr. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%

Férfi vagyok. Volt szakításom amit 2 év alatt hevertem ki. A legrövidebb is 3 hónap volt.

Biztos hogy nincs túl rajta. Csak azert kellesz hogy a keletkezett űrt betöltsd.

2021. febr. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2%
Férfi vagyok. Lekvárral eszem a pirítóst már 2 éve. A legrövidebb idő, amíg nem lekvárosan ettem, 3 hónap volt. Biztos, hogy más is így eszi a pirítóst.
2021. febr. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Ollókezű Edward ***** válasza:
85%

3-mas a KSH-király. Tudnám, hogy ezeket az elmebeteg statisztikákat honnan veszitek.

Kérdező: Valószínűleg hazudik, és csak búfelejtő bukszának lennél jó neki max. Valahol azt olvastam amúgy, hogy ha nem volt ngyon sz@r a kapcsolat, vagy bántalmazó, akkor 1 évnyi kapcsolat kiheveréséhez 1 hónap kell kb. Nem azt mondom, hogy ez mindig igaz, de van benne valami.

2021. febr. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért nagyon sok mindentől függ.

Hirtelen szakítás volt, vagy több hónapnyi elhidegülés/veszekedés előzte meg? Ha utóbbi akkor simán túl van rajta.

Meg ugye az se mindegy, hogy ő szakított, vagy vele szakítottak, vagy közös megegyezés volt.

Pusztán az eltelt idő önmagában nem indikátor.

2021. febr. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
97%

Attól függ mennyire kötődtek érzelmileg egymáshoz.

Amúgy meg ahogy a #7-es írja, van amikor alig várod hogy vége legyen és szinte megkönnyebbülsz, hogy huh végre ismét "szabadon". Ha viszont kidobnak és még szerelmes vagy... na az akkor tényleg sokáig tart kiheverni.


Egyébként meg ne legyél már ennyire bizonytalan. A tetteiből, a hozzád való viszonyából ítéld meg, s ne akard magad összeméricskélni az exével.

2021. febr. 22. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
63%
#6: Azért az nice, hogy kiakadsz más "statisztikáján", de te látatlanban lazán betolod, hogy a kérdésben szereplő illető biztos, hogy hazudik. Nem tudom, így van értelme a ksh-s részre válaszolni, vagy leesik magadtól is, hogy ugyanazt csináltad, mint amiért kiakadtál?
2021. febr. 22. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
37%

Az attól függ, mit jelent a nem rég szakítottak. Mennyi ideig voltak együtt, mi miatt ért véget a kapcsolat?

Őszintén szólva, én nem szívesen kezdenék ilyen pasival. Az én exem is rögtön összejött egy új nővel, gondolom hasonlóan adta elő. Közben meg én dobtam ki, esze ágában nem állt szakítani. Csak nem bír egyedül lenni. Közben meg nekem írogat. No comment.

Szóval engem azért érdekelnének a helyedben a részletek és óvatos lennék. Sokan mondják, hogy valaki már bőven a kapcsolatban lezárja magában a történetet. Rendben van, de az sem normális szerintem, mert azok az emberek kapcsolatfüggőek. Lehet, hogy le leszek szavazva, de szerintem illik meggyászolni 1 kapcsolatot, magunkkal foglalkozni egy kicsit, ezzel megtisztelve a következő jelöltet.

2021. febr. 22. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!