Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom azért nem adhat pénzt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom azért nem adhat pénzt mert megcsalhat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A párommal lassan 1 éve vagyunk együtt, együtt is élünk a lakásában. Neki van egy vállalkozása ami elég jól megy. Nem engedte, hogy elmenjek dolgozni, pedig van iskolám és szerintem könnyebben el is tudnék helyezkedni,de bevallom elkényelmesedtem a párom mellett, és egyelőre nem is tervezem, hogy elmegyek ameddig van aki biztosítja az anyagi háttereimet. Mindig adott pénzt, hogy menjek el vegyem meg amit szeretnék, szóval tényleg semmit nem sajnált tőlem. Egyszer sajnos még az autóját is összetörtem, amit akkor vett kb 2 hónapja. Az utóbbi pár hétben szinte sosem ad pénzt, és meg sem kérdezi, hogy szeretnék- e valamit. Szerintetek megcsalhat? A viselkedése egyébként nem változott teljesen jó a viszonyunk, csak pénzt nem ad... Én 23 éves vagyok, a barátom 31.
2021. febr. 22. 17:08
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Akkor pedig dobbantanod kellene, de tudom ,hogy a jóról nehéz leszokni. Tudnék mesélni, de...
2021. febr. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Húha a kerdes alapjan azt hittem csak lusta vagy..de a 10.valaszodbol kiderült hogy a palid narcisztikus. Neked persze jól jön a kényelem,de rá fogsz b...ni.

Először függővé tesz anyagilag, aztan mar nem leszel jó neki, beled köt. Majd a fejedhez vágja h semmire nem vagy jó, amit el is hiszel ,mert valóban nem dolgoztal egy ideje. Kozben manipulal, feltekenykedik. Kontrollal igy is a penzzel meg hogy nem mehetsz dolgozni. Most még elhiszed (mert azert na kényelmes igy) hogy csak jot akar. Mire rájössz hogy ez csak rola szól es arrol hogy leépítse az önbizalmad késő. A vegen se onbizalmad se barataid se támogató csaladod nem lesz, mert ellened fordítja őket. Te leszel hulyenek beállítva de olyan szinten hogy te is megkerdojelezed magad. Van a youtube- on video errol, asszem valami narcisz coach vagy hasonlora keress rá! Menekülj amíg tudsz. Drasztikusnak hangzik, de hidd el hogy jobb lesz így!

2021. febr. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Ohh ez igen. Aztán ha kirak mit csinálsz? Mész a híd alá? Simán lehet hogy megcsal és már nem akar pénzelni téged mert a másik csaj jobb. Te meg tűrd el nyugodtan hga már egyszer eltart téged. Életképtelen vagy.
2021. febr. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
89%
10 pont van olyan nő, doha nem hoznám magam ilyen kiszolgáltatott helyzetbe. Így végülis Kuss a neved, mert nem csinálsz semmit csak szétrakod a lábad mint egy k@rva
2021. febr. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
36%
Utolsó, mégis miből gondolod??? Ok, nem dolgozik, de gondolom, a házimunka, stb az ő dolga. Nem gondolom, hogy ezért le kellene kvázni...
2021. febr. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Persze, hogy a házimunka az enyém. Hétvégén, ha van kedve akkor együtt szoktunk takarítani, de soha nem kérem meg rá.
2021. febr. 22. 17:53
 17/24 anonim ***** válasza:
30%
Igen megcsal, már a másik csajt pénzeli, ketten meg nem fértek bele a keretbe, 😂😂😂😂
2021. febr. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
13-as, Miért rakna ki? Nem egy szívtelen senki, mint sokan mások.😉
2021. febr. 22. 18:09
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem rakna ki max fenyegetne vele, de ha kirak ugye nem bír uralkodni rajtad. Térj észhez amíg nem késő! Most rajtad van a szemellenző de fogadd meg amit írtam. 12 es voltam
2021. febr. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
De ha nem dolgozol, akkor sosem lesz sajat penzed, es mi van ha el akarsz majd koltozni? Vagy o akarja, hogy elkoltozz? Nem kinos allandoan penzt kerni? Nokent mondom, en nem birnek igy elni.
2021. febr. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!