Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom azért nem adhat pénzt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom azért nem adhat pénzt mert megcsalhat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A párommal lassan 1 éve vagyunk együtt, együtt is élünk a lakásában. Neki van egy vállalkozása ami elég jól megy. Nem engedte, hogy elmenjek dolgozni, pedig van iskolám és szerintem könnyebben el is tudnék helyezkedni,de bevallom elkényelmesedtem a párom mellett, és egyelőre nem is tervezem, hogy elmegyek ameddig van aki biztosítja az anyagi háttereimet. Mindig adott pénzt, hogy menjek el vegyem meg amit szeretnék, szóval tényleg semmit nem sajnált tőlem. Egyszer sajnos még az autóját is összetörtem, amit akkor vett kb 2 hónapja. Az utóbbi pár hétben szinte sosem ad pénzt, és meg sem kérdezi, hogy szeretnék- e valamit. Szerintetek megcsalhat? A viselkedése egyébként nem változott teljesen jó a viszonyunk, csak pénzt nem ad... Én 23 éves vagyok, a barátom 31.
2021. febr. 22. 17:08
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
18# mondjuk azért mert nem minden kapcsolat tart a sírig, és az eredeti kérdésed hogy megcsal-e nos ha igen akkor kezdhetsz csomagolni naívka.
2021. febr. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Kérdez rá! 🤷
2021. febr. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

És hs az mondja ugorj a kútba? Megteszed mert azt mondta?

Majd ha kitesz akkor mehetsz egy forint nélkül.

2021. febr. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Mosogatógép van, mosógép van, hűtőgép van... várjál! Kettyintőgép is van. Elég jól felszerelt lakása van a fickónak.
2021. febr. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!