Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor egy nő az anyagiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor egy nő az anyagiak alapján választ párt (nem szexre gondolok, hanem családtervezésre), akkor mégis mennyi pénzről beszélünk?

Figyelt kérdés

Az ismerőseim között mostanában sok ilyet hallok, főleg ha lány lánnyal beszélget, elhangzanak ezek a megjegyzések:

-"Szerintem a Pétert válaszd, ő mindent megad neked!"

-"Azzal a közalkalmazottal akarsz összejönni?"

-"Annak még egy rendes kocsija sincs."


Úgy látom 30 körül ez a divat, gondolni kell a jövőre :)

Kérdés, hogy amikor a párválasztás java részt az anyagiakon múlik, akkor mégis mennyi pénzről beszélünk?


2021. febr. 22. 21:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora kamut. 🤣🤣🤣
2021. febr. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Kakkantgatás
2021. febr. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
16%
Nem kell ezt számszerűsíteni. Autó, saját lakás, diplomás állás alapok, ezen felül a megtakarítás már tetszőleges. A lényeg hogy a havi költőpénzzel ne legyen szűkmarkú. Élvezni kell az életet.
2021. febr. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Esti provokáció
2021. febr. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
18%

Én ezt egyszer már kifejtettem....Nekem átlag elvarásom van....(aztán lehurrogtak, hogy ez nem az átlag..)

Ha mindenkeppen számszerüsiteni akarod, min. 6-800 ezer körül. Szerintem ez most egy atlag.

(Az en fizetesem ennek kb a fele)

És a Nő, NEM ANYAGIAK alapjan valaszt, csak ez IS fontos.

2021. febr. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
52%

Mondatok, amiket életében senki nem mondott még ki ↑

De hogy boldog legyél, 30 felett a nők csak olyan férfiakkal állnak szóba, akik minimum 500.000-et keresnek havonta, van legalább tízmillió megtakarításuk, meg egy budapesti lakásuk, de nem ám szar környéken.

2021. febr. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ma jelent meg a portfolion utolsó, a medián valahol 270 000 bruttó környékén van (nem tudom fejből), tehát az emberek fele bejelentetten ez alatt keres. Amit elvársz, az tuti nem az átlag...
2021. febr. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
44%
Félmillió fizu és 10 megtakarítás elég gyenge eresztés egy 30 feletti pasitól.
2021. febr. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Inkább a végzettség számít, a fejlődőképesség.
2021. febr. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem minden gazdag pasi hajlando mdgosztani amilye van. Tehat ez meg nem garantalja a holgy tenyeren hordozasat.
2021. febr. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!