Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, mennyire befolyásolná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mennyire befolyásolná negatívan a véleményeteket a nőről, ha ennyire egyszerűen öltözne?

Figyelt kérdés

Állandóan gondjaim voltak az öltözködéssel, mindenféle stílus tetszik, sokszor nem tudom úgy hordani a ruháimat, hogy passzoljanak egymáshoz, ha éppen mosásban van az egyik fele, meg ilyenek. Vannak olyan ruhadarabok, amiket megveszek, csak pár hónapig tetszenek, majd többet fel se veszem őket.


Belegondoltam, és annyi pénzem elment már ruhára, és szinte soha nem vagyok elégedett, ennek így nincs értelme. Eszembe jutott, hogy milyen jó lenne, ha mindenhová egyenruhában kéne járni, legalább az öltözködéssel nem lenne probléma. Így merült fel bennem a kérdés:


Mi lenne, ha szinte mindig ugyanolyan, egyszerű ruhákat hordanék? Tehát ha pl. a hideg évszakokra lenne egy fekete, egy kék, meg egy fehér farmerom, sima fehér és fekete ugyanolyan blúzaim aztán kész.


Persze lehet más fazonúakat venni, és akkor már kicsit más az egész és 99%, hogy így fogom csinálni, de most inkább az érdekelne, hogy a férfiak véleményét mennyire befolyásolná negatív irányban az, ha szinte állandóan ugyanolyan "egyenruhában" járnék?


Tehát vegyünk egy szigorúbb öltözködést, mondjuk erre az évszakra csak ugyanolyan fekete farmer nadrágjaim lennének. Amit néha fehér, néha pedig ugyanolyan fekete, egyszerű blúzzal hordanék. Pulcsiból ugyanígy. Esetleg a kiegészítők változnak, nyaklánc, óra, fülbevaló.


Nyilván nem vagyok igénytelen, fürdök meg minden, csak kívülről el tudom képzelni, hogy mindenféle rosszat gondolnának az emberek, csak mert ugyan olyan ruhákat vennék fel minden nap (nem ugyan azokat).

Minőségi cuccokra gondoltam amúgy, nem fast fashion ruhákra.


Akit zavarna, kifejtené, hogy miért?


2021. febr. 23. 12:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
51%
Csak a személyiség számít.
2021. febr. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
jó ez hülyeség , nyilván előbb megnézed hogy néz ki az illető hiába "csak a személyiség számít" állítja szentül itt mindenki. hagyjuk már, ha nem kelti fel az érdeklődésedet hiába jó a személyisége
2021. febr. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!