Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kíváncsi vagyok véleményetekre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kíváncsi vagyok véleményetekre nálatok mi veri ki a biztosítékot féltékenység terén? Szerintetek a Fb mennyire befolyásolja a párkapcsolatokat?

Figyelt kérdés
2015. aug. 12. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem befolyasolja negativan mert mi Ott tudunk komunikalni. Szoktam viccelodni ha latom,hogy irtak neki mas lanyok az uzenofalara mivel en eleg feltekeny tipus vagyok q parom mar tudja,hogy kezelje a helyzetet es poenra vesszuk. De azt utalom ha lany ismerosei olelgetik meg adnak neki puszit, ez akkor idegesit legjobban ha Ott vagyok a parom mellet es ugy csinaljak. Mindig mikor elottem olelgetik az elso mondat ami megszolal a fejemben: Jo bator vagy baz..+ Meg ha mindenaron elakarjak hitetni velem ezek a lanyok,hogy kedves vagyok... En tudom,hogy nem vagyok az csak azert nem szologatok be mert a parom baratai.
2015. aug. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
18/L
2015. aug. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A féltékenység önbizalom hiányból származik és abból, hogy nem bízol meg a párodban.

Ajánlom mindenkinek ezt a videót, aki féltékeny!!

https://www.youtube.com/watch?v=-zRfr2vWoNQ


Teljesen mindegy, hogy a fb, vagy az élet bármelyik pillanata legyen is az, ha egy harmonikusan működő kapcsolatról van szó, ahol a felek bíznak egymásban és szívből szeretik egymást, akkor nincs befolyásoló tényező!

2015. aug. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az Fb semennyire.

Ha kiderülne, hogy a párom hűtlen volt, az kiverné. Azonban a "természetes" féltékenységemen tudok uralkodni, szerencsére. Megadom a bizalmat.

2015. aug. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
engem tulajdonképpen egyáltalán nem érdekel, kivel beszél és kivel nem. Nekem is van olyan barátom, akiről tudom, hogy évek óta belém van esve - soha semmi nem lesz, nem volt köztünk. Párom is tiszteletben tartja, hogy én kommunikálok más férfiakkal, én is tiszteletben tartom, hogy ő kommunikál más nőkkel. A munkája során is rengeteg emberrel kvázi kell kedvesnek lennie... Bízunk egymásban annyira, hogy nem balhézunk össze lájkokon meg hozzászólásokon.
2015. aug. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!