Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nem posztol közös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem posztol közös képet rólunk, szégyel? Ti mennyi közös képet posztoltok a közösségi médián?

Figyelt kérdés
Karácsonykor is meg kértem készítsünk képet, hogy fel tölthessem de azt sem akart és sosem akar csak ritkán pl nyaralás alkalmával. Azt mondta ő a facebookot ő munka eszközként használja, itt a munkájával kapcsolatos dolgait rakja és nem a magán életét akarja. De mindenki más rakja fel a boldogabbnál boldogabb közös képeket, itt meg ott vannak épp és stb. Nekünk meg semmi, így azt is hihetik az exe is pl h egyutt sem vagyunk. Mit gondoltok erről? Ő meg azt mondja régen se voltak fényképek amiket fel raktak nagyiék a facera mégis együtt voltak.

2018. dec. 29. 16:18
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
49%
Való igaz, az ember nem Facebookon él, de azért a másik végletbe se kell átmenni. Az, hogy valaki felvállal-e, sokat elmond az érzéseiről, meg a kapcsolatotokról. Márpedig a Facebook nem egy külön világ, ugyanazok az emberek vannak ott is, mint mondjuk kint, az utcán. Nyilván nem attól lesz egy kapcsolat jó, hogy ezer képet közzéteszünk (tudományosan bizonyított, hogy nagyon sokan csak látszólag, a képeken boldogok...), de az is elgondolkodtató, ha valaki nem mer együtt mutatkozni veled valahol.
2018. dec. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
80%

Én sem rakok fel. Minek?

Aki jól ismer minket, az úgyis tudja, hogy együtt vagyunk, a többiek meg a legkevésbé sem érdekelnek.



Inkább foglalkozz a vessző és szóköz helyes használatának megtanulásával.

2018. dec. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
95%
6 év alatt szerintem nagyjából 3 közös képet raktunk ki. Akkora baromság ez a megosztogatósdi. A facebookon ismerősöm az összes cég vezetője amiknek dolgozom, ne azt lássák már, hogy hogy enyelgek a párommal. A "boldogabbnál boldogabb" közös képek meg pont hogy azoktól kerülnek ki, akik rohadtul nem biztosak a kapcsolatukban. Azért rakják ki a képeket, hogy külső megerősítést kapjanak és kicsit elhiggyék, hogy mégis rendben van a kapcsolat. És az exének mégis miért kéne tudnia, hogy együtt vagytok? Semmi köze hozzá. Ahogy egyébként senkinek nincs hozzá köze. Mi értelme ennek a magamutogatásnak? Egy kapcsolatnak nem az a lényege, hogy mindenki lássa, hogy jajj milyen jó nekünk van párunk..
2018. dec. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
39%

Én se vagyok egy facebook ember magánéletemről semmi sincs kint. De amikor a barátnőm kirakta a közös képeinket, büszke voltam, bár kicsit túlzásba vitte.


Ha a pasid egyet se akar, akkor az inkább azért van, hogy ne riassza el a szóbajöhető csajokat...

2018. dec. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
100%

Nekem osszesen 33 facebook ismerosom van, nem a sajat nevemet hasznalom, es nincs fent egy kep sem rolam. Neha megosztok egy-ket jo cikket, de szemelyes dolgokat nem rakok fel.


En no vagyok ugyan, de ha a parom azzal jonne, hogy "De mindenki más rakja fel a boldogabbnál boldogabb közös képeket, itt meg ott vannak épp és stb. Nekünk meg semmi, így azt is hihetik az exe is pl h egyutt sem vagyunk." akkor szepen megkernem, hogy gondolkodjon el azon, hogy miert erez kenyszert arra, hogy masokhoz hasonlitgassa magat es miert nem jo a valo vilag.


Es ki a csudat erdekel, hogy mit gondolnak az exek?

Ez kicsit erdekesen hangzott szamomra, mintha azert tobb lenne itt a hatterben reszedrol.

2018. dec. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
100%

A párom (én vagyok a lány) évente egyszer oszt meg képeket, azt is nyaralás után, és a 90%-a városkép, tájkép, hasonlók, 1-2 van, ami közös, vagy rólunk készült. Én még ennyit sem.

Aki fontos (család) azok megkapják albumban, ha valami fontos eseményről készültek képek (a szüleinknek pl nincs is Facebook-ja), a mindennapi apróságokat, itt voltunk, ott voltunk, "de szép ez a süti/cica/ruha/én/mi ketten/akármi" meg privátban szoktam elküldeni a húgomnak, barátnőknek, akikről tudom, hogy tényleg érdekli.

2018. dec. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
60%
Jaj hagyjuk már! Feltünési viszketegséged van kérdező? A barátod teszi jól,senkinek semmi köze a magánéletéhez, te meg kezeltesd magad mert látom nem vagy boldog csak a látazatát akarod fenttartani!
2018. dec. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
Boldog vagyok, csak valamiért ez vesz mindent körül, mármint ezt látom az instagrammon főleg, hogy mindenki gyönyörű nő és tökéletes kapcsolata van és az emberbe bele ég ez a vágy, ha sokat lát ilyet és nem értem magam se miért fontos
2018. dec. 29. 16:43
 9/41 anonim ***** válasza:
82%

0


Akiknek tudnia kell a páromról, azok mind tudnak, a FB nem ilyen.

2018. dec. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
88%
En se, hadd ne keverjem mar bele a maganeletemet az instara/fbra (egyebkent en sem szeretem, ha rolam tesznek fel kozos kepeket)
2018. dec. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!