Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Eddig nem volt kapcsolatom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig nem volt kapcsolatom, és most már úgy érzem csak nyűg lenne? 25/N

Figyelt kérdés
A fura az, hogy szexkapcsolatot nem akarok, de hozzászoktam a szingli élethez és most kb belegondolni is szörnyű ha vkivel komolyra fordulna. Elég patthelyzet. Mással is megtörtént, és ha igen hány évbe telt még lecsengett ez a hülyeség?
2021. febr. 25. 15:36
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
10. Mik az érvek? :P
2021. febr. 25. 19:19
 12/20 anonim ***** válasza:
53%
Ez nem fog "lecsengeni." Egyre erősebben bele fogsz kérgesedni ahogy több időt töltesz benne. Nálam is kezd hasonló kialakulni és szerintem ennek egyértelműen a félelem az alapeleme. Hogy miylen milyen lehet ennyi idő után valakinek megnyílni, kötődni, beengedni az életbe. Még ha nem is valljuk be magunkat. Mert az ember társas lény és nem boldog szingli, maximum egy darabig.
2021. febr. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nem csak férfival lehet kapcsolatban lenni. ;)
2021. febr. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

12. Én ezektől nem tartok, sőt. Inkább tényleg az, hogy belekényelmesedtem.


13. Ez a válasz nem ér semmit, hiszen nem a férfiakon van a hangsúly, hnem a magán a párkapcsolaton

2021. febr. 25. 20:26
 15/20 anonim ***** válasza:
Utóbbi időben én sem akarok kapcsolatot. Csak az a gáz, hogy házas vagyok. Pedig a házasságommal alapvetően nincs gond. Azaz az egyedüllét utáni vágyam generál egyre többet. Egy éve van kb. ez az őrületem, hogy meddig tart nem tudom. Meg hogy hogy végződik...
2021. febr. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
17%
Kérdező nem csodálom hogy nincs senkid. Ne haragudj, bunkó módon kioktató vagy, ez taszító. 30f
2021. febr. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Még szerencse, hogy nem neked kell felszedned ;)
2021. febr. 25. 21:30
 18/20 anonim ***** válasza:
Most én is így érzek. Házasságban élek, ami már régóta csak látszatházasság, konkrétan szex sincs évek óta, nem is alszunk egy szobában. Borzasztóan vágynék még egyszer elaludni valaki karjában, akivel szeretjük egymást, de ha belegondolok, hogy ez esetleg összeköltözéssel, újabb összeszokással járna, elmegy a kedvem az egésztől. Fura, de a férjemmel végső soron összeszoktunk, kiháborúztuk magunkat a házimunka felosztásán és sorolhatnám, hogyan csiszolódtak össze a saját szokásaink, életmódunk úgy, hogy most már tényleg önmagam lehetek és nem érzem azt, hogy alkalmazkodnék. Ezt az egészet újrakezdeni valakivel, hát nagyon szerelmesnek kéne lennem, hogy bevállaljam, de még akkor se biztos.
2021. febr. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

12!


A társas lénységnek semmi köze a párkapcsolatokhoz.

2021. szept. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Teljesen jól látod. Tényleg csak nyűg lenne ennyi idő után, meg amúgy is. Én is így vagyok vele férfiként.
2021. szept. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!