Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha az emberek igazi szerelemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az emberek igazi szerelemre vágynak akkor a pasik nagy része miért csak kalandocskákra hajt??

Figyelt kérdés
2021. márc. 1. 21:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
26%
Mert az igazi szerelmük már megvan:)
2021. márc. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
1. Szingli pasikról van szó.
2021. márc. 1. 21:22
 3/13 anonim ***** válasza:
57%
Ha szingli, akkor meg azért. Megvan annak az az előnye, hogy kalandocskákra lehet hajtani:)
2021. márc. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
58%
Ha egy férfinak igazán tetszik egy lány, akkor barátnőnek akarja. Ha egy lány nem elég szép, akkor rengeteg férfinak csak max. dugásra kell, nem vállalnák fel a lányt barátnőként.
2021. márc. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki vágyik szerelemre, mert az függés és benne van a bukta esélye (sérülhetnek lelkileg). Vannak, akik ezt nem akarják, de testi szükségleteik meg vannak.

Az ilyenek szokták azt hazudni, hogy hosszú kapcsolatot akarnak, mert tudják, hogy így nagyobb az esélyük, hogy megkapják a szexet, mintha őszintén megmondják, mi kell nekik (ingyen lyuk).

2021. márc. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted ez úgy működik, hogy az ember szerelmes akar lenni, ezért e célból összejön valakivel, majd addig erőlködik, amíg végre bele nem tud szeretni?

Szép is lenne, ha ez csak az akaratunkon múlna.

Ha az ember csak akkor lenne kapcsolatban, amikor szerelmes, ráadásul viszonzottan, akkor élete legnagyobb részét egyedül töltené, szex nélkül, ha nem az egészet.

2021. márc. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A szexhiány kinja, bőven erősebb náluk mint a szeretehiany romantika stb hiánya.

Igy ők belemennek kényszerulten minden olyanba is amit valojában nem akarnak csak az ösztön

2021. márc. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
7-es, szerintem nem erősebb, csak amíg szexet lehet találni, ha nagyon akarja az ember, a szerelem nem múlik az akaraton. Azt egyszerűen lehetetlen megszerezni, max. ajándékba adja az élet, már akinek adja.
2021. márc. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"Szerinted ez úgy működik, hogy az ember szerelmes akar lenni, ezért e célból összejön valakivel, majd addig erőlködik, amíg végre bele nem tud szeretni?"


Amikor én akartam az lenni, akkor találkozgattam férfiakkal (egyszerre csak eggyel ismerkedve, tehát nem több vasat tartva a tűzbe). Pár alkalom után mindig kiderült, hogy egymást keressük-e vagy nem. Végül (nyilván) csak azzal jöttem össze, akinél kölcsönösen megvolt az a bizonyos szikra (azóta eltelt másfél év és még mindig együtt vagyunk) :)

2021. márc. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

8# ajándék? A pasiknak ilyen nehéz szerelembe esni?

Akkor vàrhatom én.

2021. márc. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!