Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor most neki milyen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most neki milyen az "igazi" testbeszéde?

Figyelt kérdés

Van egy ellenkező nemű barátom, aki iránt én mindig többet éreztem, ezt el is mondtam neki, de nem viszonozta (én vagyok a lány).

Mindketten eléggé introvertált személyiségek vagyunk, én nagyon nem szeretek hozzáérni másokhoz. Csak akkor, ha nagyon jó a kapcsolatunk, de akkor sem viszem túlzásba. Gondolom emiatt is, kettőnk között különösen kevésszer fordult elő, hogy egy ujjal is hozzáértünk volna a másikhoz, hiába töltöttünk/töltünk együtt rengeteg időt.

Viszont voltak időszakok, amikor sokáig nem találkoztunk (én kértem szünetet, vagy csak messze voltunk egymástól pár hónapig). Ezek után, mikor újra találkoztunk, ő mindig 1-2x megérintett engem, amik miatt úgy érzem, hogy neki ott és akkor ez "jött természetesen", és nem értem, hogy egyébként máskor ez miért nincs így.

Olyan is előfordult, hogy én véletlenül kicsit túl közvetlen becenéven szólítottam (egy másik barátomat hívtam akkoriban úgy, és ez jött a nyelvemre éppen), és utána a vállamra dőlt, pedig előtte és utána soha nem csinált ilyet.

Neki vajon ez a természetes? Csak visszafogja valamiért?


2020. dec. 26. 21:08
 1/9 anonim ***** válasza:
48%

Mi?


Van egy fiú barátod, aki tetszik neked. Ilyenkor miben kéred a szünetet? Mindegy. Szóval a "szünet" után találkoztatok és hozzád ért. És a becenevén szólítottad.

Jó, rendben.....Én nem vagyok egy tanult ember, szóval aki érti írja le hogy mégis mi ez. Kösz.

2020. dec. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Megint egy ember, akinek fogalma sincs az introverzióról! Az introverzió nem az amikor nem szeretsz hozzáérni a másikhoz! Kicsit olvass utána az introverziónak és ne írj ki butaságot.
2020. dec. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Csapj a kezere!Mit gondol,hogy csak úgy hozzáder 10 év ismeretseg után!!
2020. dec. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés a felnőtt kategóriában van? Ajaj...
2020. dec. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#1 Ezt valóban érdemes lett volna kifejtenem, a (baráti) kapcsoaltunkban kértem szünetet.

#2 Nem ezt jelenti az introverzió, de szerintem része. Általában az extrovertált emberek fogdosnak össze-vissza mindenkit. Aki introvertált, arra kevésbé jellemző.

#4 Felnőttek vagyunk, azért raktam ide. Rakhattam volna az emberek/barátság kategóriába is, ha egy admin szerint nem ide való, majd átrakja. Nyilvám nem ez a legnagyobb problémám, de megfigyeltem ezt a jelenséget és kíváncsi vagyok, mi az oka, hogy miért más a testbeszéde olykor.

2020. dec. 26. 23:29
 6/9 anonim ***** válasza:
#5! Nem biztos. Én pl. extrovertált vagyok, és nem fogdosok senkit. Azt meg végképp utálom, ha hozzám érnek. Láttam már ilyet fordítva is.
2020. dec. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#6 "Általában"
2020. dec. 27. 00:00
 8/9 anonim ***** válasza:

Vagyis visszautasított, de egy idő után elkezdett néha-néha megérinteni, pedig korábban nem volt rá jellemző és te most reménykedsz, hogy ez jel lehet arra, hogy mégis akarhat téged, ugye?


Sajnos nem tudom, hogy azért csinálhatja-e, mert nem voltam ilyen helyzetben, de ha így van, ahogy leírtam, akkor talán megértik a többiek, hogy mit szerettél volna kihozni a kérdésből, és jöhet rá hasznos válasz.

2020. dec. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#8 Köszönöm :)

Így van, de nem reménykedem, csak érdekel.

2020. dec. 27. 00:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!