Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Számít a pénz az életben? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számít a pénz az életben? Mit jelent neked? Miért kell/ nem kell? Mit jelent a párkapcsolatban/családban?

Figyelt kérdés
2021. márc. 2. 20:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Persze, milyen kerdes ez?
2021. márc. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Miért számít? Boldoggá teheti az embert?
2021. márc. 2. 20:39
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Megteremtheti a boldogság feltételeit, de nem garantálja azt.
2021. márc. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Noren1989 ***** válasza:
100%

Engem néha, pár órácskára boldoggá tesz :D

A macskáimat meg akár napokra :P

2021. márc. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
67%
Nekem nem ez a legfontosabb dolog, nem is különösebben számít, hisz pénzem mindig is volt, mert olyan családba születtem, így ezt vettem természetesnek, nyilván akkor sokkal inkább számítana,ha nem lett volna. Önmagába a pénz nem teszi boldoggá az embert, főleg engem nem,mert megszoktam,hogy van. Mindenki beleszületik egy élethelyzetbe és ahhoz viszonyítja a dolgokat. Én úgy vettem észre ,h minél rosszabb körülmények közé születik valaki, annál fontosabb szerepet játszik az életében a pénz, mert a nélkülözést juttatja eszébe vagy rossz gyerekkori élményeket és azt gondolják,h a pénz hiánya volt minden rossznak az oka. Vannak olyan ismerőseim, akik rossz körülmények között éltek de jelenleg már felküzdötték magukat,(van akinek több van már mint nekem) mégis még mindig a pénzt hajszolják, mert azt hiszik, ez a boldogság forrása, pedig épp ellenkezőleg, amíg pénzben keresik a boldogságot, addig örök boldogtalanságra ítélik saját magukat.
2021. márc. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Ypszilon1980 ***** válasza:
76%
A pénz a mindennapokban egy eszköz, amit más eszközre, szolgáltatásra tudsz átváltani. Akinek több van, az jobban tud ezzel a helyzettel élni, akinek kevesebb van, az kevésbé. Viszont érzelmeket nem tudsz vele megváltani vele.
2021. márc. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%

Az életfeltételeidjez pénz kell. Pl a lakás, az étel mind pénzbe kerül.

Tehát az élethez elég fontos.

2021. márc. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
70%
Ha nincs pénz ideges vagy. Ha ideges vagy mindenki más is az lesz. Ha mindenki más is az, sok lesz a veszekedes. Sok veszekedés =válás. Nem a legfontosabb, de fontos..
2021. márc. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
64%

Nem igazán számít, bár nyilván nem lenne jó, ha még ennyi sem lenne. Átlagos alsó-középosztálybeli családból származom, sosem volt téma a pénz. Amire kellett, arra mindig volt (hitelünk se volt soha), a luxus pedig nem érdekelte a szüleimet, így engem sem. Egyébként is introvertált vagyok, nem szeretek utazni és szórakozni, jobban szeretek főzni mint étterembe járni, nem érdekelnek a drága és feltűnő dolgok, jelenleg jól elvagyok a kis albérletemben (és később sem tervezek luxusvillába költözni), autónál is a kényelem az elsődleges szempont.

Lehet abban igazság, amit az 5-ös ír, mert a párom elég szegény családból származik, és sokkal fontosabbak neki az anyagiak, mint nekem, de emiatt egyébként ambiciózusabb is, mint én.

2021. márc. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha van, úhy érzed, hpgy nem azámít. Ha nincs, akkor érzed át, hogy de igen is számít.
2021. márc. 3. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!