Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tagadják egyesek h nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tagadják egyesek h nem számít a pénz a nőknek, mikor igenis számít?

Figyelt kérdés
Egyszerű példa: Adott két, 30 éves férfi. Mindkettő emberileg jó (tételezzük fel, h mindkettő remek jellem, igényes, ápolt külső). Az egyik egy gyárban dolgozik/műszaki boltban eladó/tanár stb., egy régi autóval jár. A másik öltönyös mérnök/középvezető egy multinál/szellemi munkát végző, sokszázezret kereső, saját, normális lakással rendelkező személy. ŐSZINTÉN (és most ne legyünk álszentek), kedves nők, melyiket választanátok? És kedves lányos apák: melyikhez engednétek hozzámenni a lányotokat? Ugye h az utóbbi? Ilyen megvilágításban már nem is annyira gonoszak a nők. Nos?

2021. febr. 18. 11:01
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
97%

Kvára nem érdekel mennyit keres. Dolgozik? Dolgozik! A személyisége lehet mindkettőnek olyan, hogy kösz nem. Egy szemét szr alakkal nem jön össze egy normális ember, hiába keres sokat.


Hülye általánosítások.


26/N

2021. febr. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
93%

Azt választanám, amelyikkel jobban érzem magam, amelyikkel megvan az összhang. Nem hazudok, számít a pénz, szeretek jól élni, de ezt meg tudom teremteni magamnak, nincs szükségem "szponzorra". Csak annyi az elvárásom, hogy a másikat se kelljen eltartani.

33N

2021. febr. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
86%
Egy fiatalabb naívabb lánynak még tényleg nem számít. Én is elhittem hogy jaj a diploma az csak papír, nincs köze az észhez, meg hogy a pénz csak a szerencse kérdése, nem múlik az akaraterőn és a találékonyságon. Önigazoló mantrának jók ezek, amit a gyenge emberek szürcsölgethetnek.
2021. febr. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
74%

Ha valaki dolgozik rendesen semmi baj nincs vele.. mondjuk aht nem értem hogy egy tanárt hogy lehet egx kalap alá venni ehy gyári dolgozóval 😅

Aki kb semmit nem ért el 30 eves korára, sokmindenrol árulkodik. Nem a pénzzel van a baj, hanem azzal, hogy ha magával meg a saját életével nem foglalkozik, hogyna tudna még egy masik emberrel is, vagy hogyan tudna tenni egy parkapcsolatért ? Sok olyan férfi van aki csak vegetál...

2021. febr. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
88%

Én férfiként mondom, hogy én is előbb választanék olyan nőt, aki anyagilag közelebb áll hozzám és mondjuk 400 ezret keres, nem 200 ezret.


De ez persze sokadlagos szempont, mert előtte ott van még a kinézet, a személyiség is bőven, amik fontosabbak. Csak ugyanígy mondtam a példa kedvéért, ha minden más azonos lenne a két nőben.

2021. febr. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
95%
A férfiaknak is számít a pénz. Olyan nőket keresnek maguknak, akire lehetőleg egy Ft-ot sem kell költeni, jól keres, önellátó, van pénze csinos ruhákra,táskákra,cipőkre,fodrászra,kozmetikusra,sminkekre,körmösre. Csak ehhez rohadt sok pénz kell. És itt feltenném a nagy kérdést, hogy az ilyen jómódű nők mégis minek állnának össze csóró férfiakkal?
2021. febr. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
91%

Megint a habzó szájú 26 éves szűzike... 😆

Tegnap nem volt elég??

Szánalmas vagy!

2021. febr. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
10%
6. Mert sok jómódú, de nem jól kinéző nő így vásárol magának saját magánál jobban kinéző férfit.
2021. febr. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
Nah ugye. Én megmondtam. Kár itt pattogni. Az igényes, szép nők nem állnak le lúzerekkel, bármennyire is fáj egyeseknek az igazság...
2021. febr. 18. 11:23
 10/40 A kérdező kommentje:
#7-es: Nem az vagyok, de most kíváncsivá tettél, belinkelnéd annak a lánynak a kérdéseit? Szeretnék jót szórakozni :D
2021. febr. 18. 11:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!