Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akarhat? Van egy fiú egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat? Van egy fiú egy hónapja ismerem, nagyon kedves figyelmes, az első percben megtaláltuk a közös hangot, lefeküdtünk, azóta egyszer még együtt aludtunk. Másfél hét el telt és nem találkoztunk, de minden nap ír éb beszélünk.

Figyelt kérdés

Megvoltam neki és ennyi? De akkor minek irogat?

Közbe volt 1 nap amíg nem beszéltünk mert kezdett kapcsolat dolgot érezni, és nem volt rá felkészülve, viszont ezt megbeszéltük, most mégis azt érzem tartja a két lépés távolságot. Mit csináljak?


2021. márc. 4. 07:31
 1/6 Noren1989 ***** válasza:
100%
Fogadd el, h b, vagy c-terv vagy.
2021. márc. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szexkapcsolatot akarna. Döntsd el belemennél e. Neki teher ill sok lenne a többi. Ennek fényëen beszélj vele nyiltan
2021. márc. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
tisztázd vele, hogy milyen kapcsolatot szeretne. Nekem is volt pasi, aki megmondta, hogy most nem fér bele az életébe egy kapcsolat (értsd szeret egyszerre több nőt dugni), nekem ez nem volt megfelelő, így lepattintottam.
2021. márc. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
Ez max. szexkapcsolat.
2021. márc. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle, hogy ő is így látja-e, mint Te.

Idézlek: "...egy hónapja ismerem, nagyon kedves figyelmes, az első percben megtaláltuk a közös hangot...

Közben nézz a szemébe, figyeld az arcát, válaszol-e azonnal, vagy habozik, mit is válaszoljon.

Alighanem túl rózsaszínű ködben élsz (legalább is jelenleg). Idővel összecsiszolódhattok.

2021. márc. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Minek? Mégis minek? Hogy ha kanos és nincs kit dugni, legyen valaki. Nem tévesztettél kategóriát véletlen?
2021. márc. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!