Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszólnál, ha a párod a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszólnál, ha a párod a kamasz lányának autót szeretne venni?

Figyelt kérdés
Lány előző házasságból van, ti külön kasszán vagytok, közös gyerek nincsen.

2021. márc. 5. 16:02
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
100%
Így van. Ne hozd fel a témát, apukád tudja, mit csinál, tudja milyen a párja. Balesetmenteset az autóhoz!
2021. márc. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 A kérdező kommentje:
Persze, csak nem értettem, hogy neki ehhez (a feleségének) mi köze van. De az én szemszögemből nem akartam kiírni a kérdést, mert féltem, hogy megkapnám pár okostól, hogy "járjál busszal".
2021. márc. 5. 16:59
 13/49 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőméknél mindenkinek saját autója van, mióta neki és a testvérének jogsija lett. Az övé konkrétan egy 2002-es, kevesebb mint 1000 eurós Toyota. Konkrétan annyi idős a kocsi, mint ő maga, de a sajátja. És?
2021. márc. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
90%

Van akinek vesznek autót van akinek nem...

Nekem pl. nem.. és? Vettem.


Igen szar busszal járni 100* jobb az autó főleg most.


A nőnek meg semmi köze nincsen apád kasszájához.


Végtelen türelmes ember lehet.


Én lehet elküldtem volna a retekbe az ilyen nőt.



Jó autózást!

2021. márc. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
95%
Hat nézd, ha egyutt elnek, akkor alaphelyzetben megbeszelnek mindent. Elmondhatja a feleség is a véleményét. Az is lehet, hogy igaza van, hiszen nem ismerjük a körülményeket. De ha nincs vagyonközösség, apad úgy dönt, ahogy akar, egyedül.
2021. márc. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
100%

Szép házasság lehet...

De igaza van apádnak ne mondj semmit, fogadd el. Majd ők rendezik. Ha a hárpia egyszer neked esne nyugodtan oltsd le hogy semmi köze. Addig hagyd.

2021. márc. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
100%
15, hát igen de itt 100% hogy ellenezné a feleség. Nyilvan nem ez a normális állapot egy családban,házasságban de gyanítom sok előzménye volt már. Valószínű nem tetszik a feleségnek hogy a férje költ a lányára.
2021. márc. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
49%
Ezért nem álltam szóba gyerekes hapsival.
2021. márc. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Nem szólnék bele, ez az ő dolguk.
2021. márc. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
A legjobb amit tehetsz, hogy mindent úgy csinálsz, ahogy apád mondja, a többi az ő dolga/felelőssége.
2021. márc. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!