Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszólnál, ha a párod a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszólnál, ha a párod a kamasz lányának autót szeretne venni?

Figyelt kérdés
Lány előző házasságból van, ti külön kasszán vagytok, közös gyerek nincsen.

2021. márc. 5. 16:02
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy azaz elvem? Ezt a kettőt elég hülyeség összehasonlítani, mert nem azért segítenék neki ,akár 38 évesen, mert én vettem vagy mert nem én vettem, hanem mert tudom, hogy önhibáján kívül nem tudja finanszírozni, nem azért mert egy gyerek, akinek kényelmesebb kocsival menni a fodrászához.
2021. márc. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
Ja ,mert mondjuk ésszerűnb akár egy 18 évesnek lakást venni,mint koliba lenni ahhh értem
2021. márc. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
Miért ésszerűbb alaphangon 70 ezerért bérelni havonta, mesterképzéssel együtt mondjuk 5 évig?:D Senki nem mondta, hogy 18 évesnek vegye a lakást, ez egy példa volt... Illetve én sose mondtam, hogy ne koliba menjen, hanem vegyenek neki egy lakást...nem látom hol olvastad ezt:D Azt írtam hamarabb vennék....se kort nem írtam, se a koliról nem volt szó. De ebből kiindulva, nem hinném, hogy kollégium megfordult volna a fejébe... De ha 18 évesen már esetleg dolgozna, akkor igen, megvenném, ha fenntartaná magát.
2021. márc. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
Ha fenntartaná magát.. ez is relatív , mert úgyis előbb veszed meg mint bárki dolgozna ( ha dolgozik mert ha nem akkor nem segíted? ) :) 70e ft alatt van simán egy új autó törlesztője ( kivéve ha nem porschét vesznek)
2021. márc. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:

Miért relatív? Ki tudja fizetni a rezsit, illetve eszik, iszik, ruházza magát? Ha nem dolgozna mégis miért kapna bármit is, amit nekem kellene fizetnem? Tök értelmetlen dolog valakinek 18 évesen különköltöznie ha úgyis szülő fizet mindent.:D Ok, költözz el 18 évesen, én meg majd minden fizetek 2x? Vagy hogy gondoltad? Illetve mit veszek meg előbb?

Nem tudom most az autó törlesztője, hogy jön ide, hogy 70 ezer alatt van, mert a lakásról beszéltünk...vagyis legtöbb esetben szobáról.

2021. márc. 7. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:

Te pl nem tudod megtenni...


De a kérdező szülei pl igen :)


Itt jön az autó, mert amúgyis erről van szó.

Azért mert te elvárod, hogy majd dolgozzon a gyereked attól másnak miért is kéne?



Miért küldjem dolgozni ha nem muszáj?

2021. márc. 7. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:

Alapesetben egyáltalán nem szólnék bele, hogy vegyen-e, ne vegyen. Sőt, örülnék neki, hogy támogatja a lányát, nem veszi félvàllról.


Akkor nem nèzném túl jó szemmel, ha emiatt a közösen tervezett, előre megbeszélt dolgainkkal nem haladnánk (pl. emiatt nem tudunk közös babát vállalni, vagy nem tudunk költözni stb.). Ahogy kivettem a szavaidból, nálatok ez a helyzet nem áll fent, apukád elég jómódú. Viszont akkor sem nagyon tetszene - bár a vásárlásba ekkor sem szólnék-, ha minden egyes pillanatban a lánya óhaja-sóhaja szerint ugrik. Tehát, ha nem tudunk megenni egy vacsoràt normálisan vagy mondjuk elutazni valahová, vagy hirtelen ötlettől vezérelve közös programot csinálni, mert folyton jön a telefon, hogy “most ide kell vinni”, “most oda kell vinni”, “most ez kell”, “most az kell”. Ebben az esetben nemtetszésemet valószínűleg finoman kifejezném, de csak mert nem szeretem, ha valakit ennyire, ilyen szinten kiszolgálnak, körbeugrálnak.


Mennyire vagy jóban a harmadik feleséggel? Esetleg az nem lehet, hogy azért ellenezné, mert már apukád túlzottan tèged helyez előtérbe vele szemben? (Arra gondolok, amikor már teljes mèrtékben félvállról veszi a feleségét, csak házicselédnek-ágymelegítőnek alkalmazza, és mindenben “kuss a neve”? Ebben az esetben viszont nem a felèségèvel meg nem is veled van a baj.)

2021. márc. 7. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:

Ki mondta, hogy nem tudom megvenni? Vagy a szüleim? Egyébként nem szülő vagyok, hanem majdnem ilyen korú, mint a kérdező, tehát... de soha eszembe nem jutna vetetni magamnak egy kocsit, mert egy hónapba 2x el akarok menni fodrászhoz meg műkörmöshöz.:D Akkor igen is lenne értelme ha muszájból kapna egyet, mert dolgozni kell járnia esetleg vagy olyan ritkán járna a busz, hogy nem tud hazaérni stb... ilyenekre gondolok.

Miért, te nem várod el, hogy a te gyereked majd dolgozzon? Eltartod még élsz vagy mi?:D Hülyeségeket beszélsz. Sehol nem írtam, hogy küldjék el 18 éves korában dolgozni. :D Azt írtam, hogy van, aki már 18 évesen elkezdi az életet és fenntartja magát és akkor igenis ha mondjuk szüksége lenne egy kocsira munkába járni vagy akármi és nem vágna földhöz anyagilag segítenék. Először értelmezni kellene, amiket írok, nem csak ideköpködi pár mondatot, mert te beleképzelsz valamit a szövegbe. :)

2021. márc. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 A kérdező kommentje:

De miért vagy így felháborodva? Ez egy sima kérdés volt, nem kell kielemezni és messzemenő következtetéseket levonni...

A fodrász példa volt, nyilván az autó a mindennapi életemet/életünket fogja segíteni. Főleg hogy jön a jó idő, nyár és szeretnénk menni jó pár helyre. Nem fogom elvárni, hogy a szüleim hozzanak-vigyenek a Balatonhoz, vagy hogy ideadják az autójukat és közlekedjenek taxival.


Miért fáj ez neked?!

2021. márc. 7. 20:38
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!