Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszólnál, ha a párod a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszólnál, ha a párod a kamasz lányának autót szeretne venni?

Figyelt kérdés
Lány előző házasságból van, ti külön kasszán vagytok, közös gyerek nincsen.

2021. márc. 5. 16:02
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
De ha nem utaztál még busszal, honnan tudod, hogy tele van lepukkant vagy cigány emberekkel?
2021. márc. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 A kérdező kommentje:
Mivel látom, hogy kik állnak a buszmegállókban...?
2021. márc. 6. 20:59
 33/49 anonim ***** válasza:
Jézusom... elég felszínes vagy, bár ezt már az előző kommentekből leszűrtem. Érdekes, amikor még buszoztam egyetemistákat, iskolásokat, nagycsaládosokat láttam buszozni. Mennyit változik a világ, mostmár csak a lepukkant csövesek és a cigányok utazgatnak. :(
2021. márc. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
45%

A kérdező egy ritka szerencsés maradjunk ennyiben

Nem lakok cigányos városban, de anno mikor középsuliba busszal kellett menni 3-2 busz teli volt cigány fajzattal ...

Inkább késtünk suliból ha nem fértünk fel a normalis buszra vagy be se mentünk már aznap..



Hátsó ajtón túl sose ment már senki mert ott ültek a romik.. rágót raktak a hajadba, csúfoltak, felgyújtották a hajad, ütögettek...



Hülye lenne buszozni :D

Várni kell -30 fokban meg +50 fokba is a buszra... Retek bűz, lepra...


Én is kocsikáznék.. szülei meg nem véletlenül nem ültették fel a buszra....


Ha gazdagok akkor nem mindegy?


Mi szegények voltunk... De nem sajnálom tőle... Ha én a helyében lennék akkor ugyan ezt tenném

2021. márc. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 A kérdező kommentje:
Tökjó, hogy te ilyen komplett személyiség elemzéseket csinálsz pár komment alapján. Bár az eredeti kérdésemhez nem sok köze van sem ennek, sem annak, hogy nálunk milyen emberek használják a tömegközlekedést. De mindig bele lehet valamibe kötni ugyebár. :)
2021. márc. 6. 21:07
 36/49 anonim ***** válasza:

Nem én voltam, aki felrakta ezt az értelmetlen kérdést. Nem tudom, mivel lesz jobb ha 90% azt írja, hogy nem szólna bele, 10% meg, hogy igen. Vagy az apukád párját akartad h becsméreljék? Lényegtelen....

Igazából, én azt sem tudom elképzelni, hogy külön kasszán legyünk a férjemmel. Mi értelme? Verseny, hogy kinek marad több pénze?

2021. márc. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 A kérdező kommentje:

Nem, csak apám 2 válással a háta mögött nem akart még egyszer egy huzavonát a pénz miatt. Jobb és egyszerűbb így mindenkinek. :)

Gondolom azért abba nem akarsz beleszólni, hogy a saját pénzével mit kezdjen?

2021. márc. 6. 21:15
 38/49 anonim ***** válasza:
Én csak összeteszem a kezem,hogy a fiamnak nem ilyen értékrenddel bír a barátnője. Ne csodálkozz Kérdező,hogy lehúznak,azért a mai világ átlagban nem ilyen életformáról szól.
2021. márc. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:

Senki nem szólt bele mit kezdjen a pénzével. :D Azt is elmondtam nem sajnálom tőled. (Mondjuk apukád ne is csodálkozzon ha lesz egy 3. válása is, ha ilyeneket nem beszél meg a feleségével).Hamarabb vennék a gyerekemnek egy lakást, mint egy autót maradjuk ennyiben, ha megtehetném(illetve ha lenne). De csak ha fenntudja tartani. Amúgy nem sok értelmét látom. Elég sok mindent fizetnek, úgyis. Értem, hogy dehát "MEGTEHETJÜK".

Elég sznob középiskolába jártam, de még ott sem jártak a pénzesek saját kocsival...:D Keresheted mindenre a mentségeket, de úgysem fogod megérteni, hogy a legtöbb ember miről beszél neked.

Megint más lenne a helyzet, ha diplomaosztóra kapnád vagy valami...segítségként, munkába járáshoz, de így?! Hogy elmenj kéthetente fodrászhoz, meg műkörmöshöz?

2021. márc. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:

Bocsika utolsó...


Oké hogy mondjuk egy lakást vennél mert az maradandóbb meg kitudja adni...


De ha elveszti a munkáját? Akár 38 évesen? Aztán pl. nem tudja pikk pakk kiadni? Mert ugye pesten 100+ rezsi alatt egy garzon ne is nagyon keresgessünk ami nem putri...



Akkor mit csinálsz? Segítesz neki a számlakat fizetni nem?


Vagy úgy hagyod, mert azaz elved hogy vagy fenntartja vagy nem is méltó rá?

2021. márc. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!