Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy mások csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mások csak tolnak, én meg itthon éhezek, hát jó nagy marha vagyok mert egyfolytában fékezek?

Figyelt kérdés

Hisz nincsen aki összekarmol, nincsen aki csókol

Nincsen aki cseszeget, és nincsen aki bókol

Nincsen semmi emlék, csak egy picuri kép az asztalon

De ráléptem és megfáradt, úgyhogy ezt is baszhatom


2010. aug. 18. 13:55
 1/6 Tüzifa válasza:
Egészségedre!
2010. aug. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nagyszerű.A kiéhezettségedet versbe szedted.Ez már egy jó pontot megért:)

amúgy én az elmúlt egy évemet töltöttem "cölibátusban". Mikor végre zöld utat kaptam és az alkalmas hely-idő-pasi hármas összejött,akkor akkorát és annyit szexeltem,h másnap izomlázam volt a hüvelyemben.Baromi kellemetlen tud lenni.


Lehet röhögni:)


23N

2010. aug. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sub Bass Monster - Nincs nő, nincs sírás!

12 éves korom óta kívülről vágom a szövegét. :P

2010. aug. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát igen. De ha belegondolsz a vége ennek a számnak is az h nő nélkül még sem jó!!!!
2010. aug. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
.___.
2010. aug. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nagyon király-
2010. aug. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!