Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem ír vagy jelentkezik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ír vagy jelentkezik?

Figyelt kérdés
Bekövetett instagramon egy srác hónapokkal ezelőtt, majd kb 2 hete bejelölt facebookon is,azonban egyik oldalon sem írt. Szerintetek miért nem ír? Nem gondolnám, hogy like gyűjtőgető lenne vagy csak arra menne, hogy minél több ismerőse legyen a közösségi oldalakon, mert néztem, hogy azóta nem lettek új ismerősei rajtam kívül, viszont mégsem jelentkezik. Ebben az esetben mit tudnék tenni vagy milyen indokkal tudnám vele felvenni a kapcsolatot, mert nekem nagyon szimpatikus ez a srác. Amikor bejelölt nem szerettem volna rögtön ráírni, mert azt hittem hátha jelentkezik majd, de nem így lett. Most meg ennyi idő után tartok tőle, hogy ha írnék neki nyomulósnak gondolna. Ilyen esetekben általában mi szokott a háttérben állni, ami miatt nem keres a másik fél? Mindketten 25 évesek vagyunk.
2021. márc. 12. 15:41
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
*ennyi idő után. Bocsánat elírtam előbb.
2021. márc. 31. 12:25
 12/17 anonim ***** válasza:
48%

Le merem fogadni, hogy ha valami dogos kepet raknal ki egybol menne a lajk. Viccen kivul.


Ha tevedek, egy tablara ird ki azt ,hogy "xy te szemét!", fogd meg es rakd fel ugy a kepet. Szerintem onnantol irni fog. Tudok en adni osszehozos tanacsokat! Profi vagyok latod!

2021. márc. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Lunora ***** válasza:

Írj már rá!

Mi történhet? Max nem ír! Legalább nem eszed miatta az ideget.


Tessék tippek:


-keress valami olyat amit megosztott és tetszik neked. Kérdezz arra rá


-Valami full random fas...zságot jelents ki és kérdezz rá hogyan velekedik erről


- Vagy csak egyszerűn írj neki, hogy Szia! Látom mindenhol megtaláltál, ne talán nyomozol utánam? Remélem nem tudod az összes kis mocskos titkom.



A lényeg hogy mindig legyen az üzenetedbe egy kérdés is. Az ösztönösen visszaírásra készteti az embert.

2021. márc. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Aki játszmázik és nem tesz azért, hogy beszélgessen valakivel, gyakran hoppon marad. Sokkal egyszerűbb ráírni, mint játszmázni és reménykedni hátha ír.
2021. márc. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Szerintetek nem gondolna nyomulósnak, hogy ha ennyi idő után írnék neki? Mert lehet semmi szándéka nem volt ezekkel a bejelölésekkel, és nem akar beszélni.
2021. márc. 31. 18:05
 16/17 anonim ***** válasza:
Miért lenne nyomulás ráírni egy ismerősre, nap mint nap beszélgetek valakivel? Nem kerestél még senkit neten, avagy más téged? Nyomulásnak érezted? Beszélgess, deritsd ki egyáltalán szimpatikus vagy számára, benne van a pakliban, hogy nem akar tőled semmit, de ha ezt a kockázatot nem vállalod, nem derül ki.
2021. ápr. 1. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondol nyomulósnak. Mi sem gondolunk annak. Egy tépelődő csajszi vagy,ez rögtön kitűnik.
2021. ápr. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!