Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináltok, ha van olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináltok, ha van olyan nap, mikor a párotok hosszú órákig nem jelentkezik?

Figyelt kérdés
Szóvá tennétek, hogy zavar?

2019. febr. 23. 14:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem nem szokott zavarni, felnőtt ember vagyok, elvagyok nélküle is pár órát. De ha olyant tesz, ami zavar, azt szóvá szoktam tenni, igen.
2019. febr. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért zavarna? Dolga van, kész. Addig én is csinálom a dolgomat, majd beszélünk este. Ezen nem tudom miért kell kiakadni. Nyilván jelzi, hogy x ideig most dolga van, de ennyi bőven elég. Most például költöztetik a nagyanyját, van, hogy egész nap nem ér rá mert pakolnak meg járólapoznak meg stb. Amikor kezdték szólt, hogy ezek most ilyen napok lesznek és ennyi. Esténként meg beszélünk 1-2 órát, hogy kivel mi volt. Addig én is csinálom azokat a dolgokat amikkel el vagyok maradva.
2019. febr. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
63%
Ha szól előtte, akkor nem zavar. Viszont a mai igen. Ugyanis 11-kor azt mondta, hogy kb. 1-re jön. 2-kor és fél 3-kor próbáltam hívni, de nem veszi fel a telefont. Úgyhoz ezt szóvá fogom tenni, ha nem jön valami értelmes, elfogadható indokkal. 30+
2019. febr. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%

Az attól függ.

Ha mondjuk konferencián van, akkor tudom, hogy órákig nem fogom elérni. Szokott szólni előre, bár munkában normális, ha nem válaszol azonnal, vagy nem veszi a telefont, elvégre dolgozik.

Viszont ha megbeszéltük, hogy fél óra múlva jelentkezik vagy találkozunk itt és itt, és semmi nyoma hosszú ideje, akkor persze, hogy zavar és aggódok, mert ez nem jellemző rá, tehát valami történt.

2019. febr. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
Minden hétköznap így van. Reggel 6-kor elindul, délután 5re èr haza. Ezidő alatt nem szoktunk beszélni. Ha sürgős megbeszélni valò akad, akkor egy maximum 2 perces beszélgetés alatt elintézzük. Este meg hétvégén én dolgozom. Nekem nincs fix munkaidőm. Akkor megyek, amikorra vendég várható, és majd egyszer jövök. Ha elmentek a vendégek, és eltakarítottam utánuk. Ilyenkor se szoktunk fecsegni. Azért hívnak be, mert meló van, nem érek rá telefonálni.
2019. febr. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi a sz_rt kéne csinálnom? Nem vagyunk összenőve.
2019. febr. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
#6 Persze, de nekem kicsit gyanús, hogy bizonyos napokon egyfolytában ír, máskor egész nap alig. Jó, velem is előfordul, hogy nincs kedvem csetegetni, de 2-3 óránál tovább sosem hagyom válasz nélkül. Távkapcsolat amúgy..lehet másik nője is van és olyankor vele van? Mondjuk ezen kár agyalnom, úgysem tudnám bebizonyítani, ha így lenne :D Csak furi, hogy mindig pont hétvégén jelentkezik ritkábban...
2019. febr. 23. 15:44
 8/15 anonim ***** válasza:
Semmit, nem zavar
2019. febr. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
86%

7


Neked nincs semmi az életedben, amivel való foglalkozáskor azt igényled, hogy letedd azt a rohadt telefont néhány órára és csak arra a dologra koncentrálj?


Tanulás, olvasás, sport, komolyabb hobbi, munka, ilyenek kezdetnek. Tudod, ami közben nem telefonzombi vagy. Egyszer próbald ki, hogy 1 napig nem telefonozol. Tudom hihetetlen lesz amit most mondok, de még azt is túl lehet élni, nem csak a néhány órás hiányt.

2019. febr. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
#9 Mire fel beszélsz ilyen lekezelően? Képzeld el dolgozok és tanulok is, egyetemre járok, szakdogát írok, heti 2-3x edzek, szóval ha nekem ezek mellett van időm legalább 2 óránként reagálni, akkor szerintem neki is lenne. Ebből tudod, hogy valakinek fontos vagy, mert aki nem az, azt én is lazán válasz nélkül hagyom bármeddig. Nem azt mondom, hogy egész nap csetelgessünk, ahhoz se kedvem, energiám vagy időm nem lenne. De az 5-6 órákra eltűnés kicsit bizarr, munkában nem, de hétvégén igen.
2019. febr. 23. 16:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!