Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak mit gondoltok magatokról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak mit gondoltok magatokról?

Figyelt kérdés

Itt olvasva az egyik kérdésből merült fel bennem, hogy ti férfiak miként gondolkodtok magatokról? Férfiaknál is előfordul, hogy nem kezdeményez egy nőnél,mert önbizalomhiányos? Vagy alakíthat másképp egy kapcsolatott? Ti is nézegetitek magatokat a tükörben, esetleg diétáztok?

Belekezdetek valami edzésbe, csak hogy vonzzóbnak tűnjetek a másik nem számára?



2021. márc. 12. 19:07
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
#9 nem szoktam általánosítani...másrészt szerintem akikre te gondolsz az inkább még a fiatalabb kategóriába tartózik.
2021. márc. 12. 20:13
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen előfordul a férfiaknál is, hogy önbizalomhiányosak és csomó olyan dolog is, mint a nőknél.
2021. márc. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem azèrt sportoltam vagy nem azért vagyok tiszta, ápolt, hogy egy nőnek megfeleljek. Ez önmagammal szemben igény.

Nem akarok senkinek megfelelni. Olyan vagyok amilyen, a gyengeségeimmel, hibàimmal együtt.

Ha igy jó vagyok valakinek akkor okés ha nem akkor az nem hozzàm való.

2021. márc. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

#Noren

Akinek macskái vannak, az rossz ember nem lehet. 🙂

2021. márc. 13. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!