Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miröl beszéljek vele? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miröl beszéljek vele? Hogy viselkedjek? Tudtok tanácsot adni?

Figyelt kérdés

sziasztok.elöször is bocsánat hogy iylen hosszu lett és kissé unalmas remélem nemt találtok gyerekesnek.14 éves lány vagyok.igazából senkisevel se jártam még. a hétvégén voltunk nyaralni és szüleim barátaival voltunk én a gyerekükkel voltam 2 lány és egy fiu 15 éves. igazából nehezen nyilok meg kelle gy kis idö hogy feloldodjak szoval keveset beszéltem az elején.de alapól ha feloldodok és egy megszokott társaság ba vagyok dumásvicces csaj vagyok. a fiu mégis tök kedves volt,éreztem hogy ugy vagyok jó neki ahogy avgyok(nagyon nincs önbizalmam) és talán többet is voltam vele mint a lányokkal.í8és szerintem tetszek is neki.) meg mondta is hogy menjek majd jövöhéten hozzájuk. csak nem tudom miröl beszéljek vele. felvett msnre ott azért gép elött könyebb, mikor mondtam neki hogy egyébként nagyszáju vagyok stb..... akkor azt mondta hogy nem gondolta volna mert náluk csöndes voltam azt hitte iylen jo tnauló jó kislány vagyoka ki haza emgy barbiezni.ez jót jelent? :O

szoval miröl ebszéljek vele és hogy viselkedjek vele személyesen,mardjak titokzatos vagy nyitot vagy piszkáljuk egmást..és ha járásról vagy 2 esbe találkozásról lenne szó mit kénne mondanom tennem :)(értem ez alatt hogy pl bele lököm a vizbe stb...) ha tudtok valami tanácsot adni azt emg köszönném :)


2010. aug. 18. 19:48
 1/3 swadawas válasza:

azért ne lökd vízbe...xD

Kérdezd meg mi a hobbija,mit szeret csinálni..stb..ismerkedj:)

És ha tetszik neked és te is neki akk mértne járhatnátok?:)

Hajrá.sok sikert!:)

15/F

2010. aug. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Olyat ne tegyél, hogy elkezded szinte vallatni, hogy mi a hobbija stb....szóval ne legyen kérdezz-felelek. Inkább hozz fel egy témát, amiről tudtok beszélgetni (nyaralás, iskola....),de ne görcsösen gondolkozz, csak beszélj, és közben úgyis el-eltértek a témától és megismeritek egymást. Menjetek el fagyizni, sétálás közben csak úgy jönnek a szavak....... 19/L
2010. aug. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) amugy én szeretem a kérdez feleleket:)msnen eprsze könnyü de inkább személyesen van gond olyankor semmi sem jutt eszembe:s és csak késöbb jutt eszembe h.mennyi mindent mondhatam volna.
2010. aug. 18. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!