Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja azt egy nő, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja azt egy nő, ha komolyabb témára fordul a szó, néha ezt mondja, néha az ellentettjét?

Figyelt kérdés
Elmondása szerint nem szórakozik velem, viszont ez által kétségek merülnek fel bennem. Még csak ismerkedünk, de eléggé ''bemelegedtünk'' már.
2021. márc. 13. 08:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem őszinte. Csak úgy , talonban tart.
2021. márc. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha ezt felhozom neki, hogy szerintem játszadozik, igen mérges lesz. Látok a szemén egy apró csalódottságot, hogy az én bizalmam megingott felé.
2021. márc. 13. 08:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Te se legyél vele őszinte. Vedd fel a stílusát.
2021. márc. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem veszek fel semmilyen stílust, mert az nem én lennék.
2021. márc. 13. 08:36
 5/8 anonim ***** válasza:
#4: oké, de akkor mutasd ki neki nyíltan a bizalmatlanságodat. Fontos: ne szavakkal közöld vele, hanem viselkedéssel. És csak akkor mondd ki, hogy nem tudsz bízni benne (de akkor meg egyszerűen és teljesen nyíltan), ha ő rákérdez.
2021. márc. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hogyan lehet egy bizalmatlanságot és kétségeket szavak nélkül kifejezni?
2021. márc. 13. 08:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Udvarias ridegséggel, távolságtartással. Jézus isten, hogy ezt magyarázni kelljen :O Te teljesen analfabéta vagy érzelmileg?
2021. márc. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem, csak hajlamos vagyok túlgondolkodni.
2021. márc. 13. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!