Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfi-női barátság milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi-női barátság milyen hatással volt/van a párkapcsolatodra/házasságodra?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék rá, hogyha van egy ellenkező nemű barátod és mellette kapcsolatban élsz,milyen bonyodalmakat illetve kínos helyzeteket okozott a barát jelenléte. Zavarta-e a párod? Hogyan fogadta? Ismerik egymást?


Az én sztorim röviden az, hogy van egy férfi barátom már kb. 15 éve még általános iskolából. Nagyon jó barátok vagyunk évek óta. Semmi sem történt sohasem közöttünk. Sosem volt meg a kémia egyikőnk részéről sem. Soha nem találtam egyetlen olyan embert sem,aki őt elfogadta volna hosszú távon, hogy legalább annyira része az életemnek,mint a testvérem. Jó pár kapcsolatom ért úgy véget (és neki is), hogy választás elé állítottak, hogy vagy ők vagy a barátom és én mindig a barátomat választottam,mert hát ugye egyrészt az ember nem dob el egy jól működő barátságot egy pár hónapos ismeretség miatt. Próbálkoztam azzal, hogy bemutattam őket egymásnak stb.,de általában nem sült el jól. Végül megtaláltam a férjemet,aki az elejétől fogva elfogadta, hogy az életem része. Hajlandó volt találkozni vele, beszélgetni stb. Örültem neki. Viszont azt mondta, hogy mivel az én barátom ő nem szeretne jelen lenni, amikor mi együtt vagyunk,mert elvégre hozzám jön és nem hozzá és, hogy nyugodtan beszélgessünk. Leszögezném, hogy nem féltékeny évek óta együtt vagyunk sosem említette, hogy gond lenne ez számára.

Na már most melyik a normális reakció, hogy durván féltékeny a másik vagy, hogy kb.mindegy neki? Nálatok milyen bonyodalmakat okozott a férfi-női barátságos, illetve,talaltatok olyan embert,aki elfogadta ezt az egészet?



2021. márc. 13. 23:38
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Nem látja potenciális ellenfélnek. Nem hiszi hogy pont házasság alatt jutna eszedbe kavarni vele ha mar ennyi idő alatt se jött ez el.
2021. márc. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
*nálam olyan bonyodalmakat okozott folyton az ilyesmi hogy más ffiak allandóan bekavartak a kapcsolatomba de ráadásul sikeresen is. Vagy csak simán lejárattak párom szemében. Igy az egymásnak bemutogatásokat kihagyom nagyivben.
2021. márc. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én egy éve kezdtem el barátkozni az egyik férfi munkatársammal. Semmi extra csak sokat dumáltunk, meg néha bementem hozzá beszélgetni. Véget kellett vetnem neki mert a férjem meg volt győződve hogy akar valamit tőlem ez a férfi és már kezdett rámenni a házasságunk.
2021. márc. 14. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Normális reakció?

Szerintem az az őszinteség, és hogy meg tudjátok beszélni.

És tekintettek vagytok egymásra. Pl tekintettel van arra, hogy barátok vagytok, te tekintettel vagy arra, hogy ami zavarja, abból kicsit visszaveszel.

Meg attól függ, mit enged meg magának az a barát..

Az én barátom legjobb barátnője az exe volt.

Ha valamiért kettesben maradtunk a lánnyal, nem győzte hangoztatni, hogy mit csinálok rosszul a kapcsolatunkban, illetve hogy ő milyen fontos volt mindig is, és marad is mindig, a barátommak. Az összes volt barátnőt fikázta, de megnyugtatott, hogy engem elfogadott..

Ezt próbáltam többször megbeszélni a barátommal, de nem hitt nekem. Igen, fél év után elegem lett, és közöltem hogy akkor én most ebből kiszállok.

Én maradtam, a csaj repült.

Azért még megkaptam tőle (a lánytól) hogy merészelek ultimátumot adni. Aztán kiderült, az előző barátnőjénél, ez a kedves lány barát adott ultimátumot.. Vagy szakit, vagy nem marad a barátja. Erről ennyit.

De ez ex. Az ellenkező nemű barát más. De ott is vannak határok, amire oda kell figyelni.

Én pl, alapból vissza veszek, ha egy srác barátom össze jön valakivel. Nehogy félreértés legyen belőle.

2021. márc. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!