Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem költhetek magamra a saját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem költhetek magamra a saját szép-kártyámról? Mert drága amit vennék?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy táskát magamnak, és találtam is egy online boltot, ahol szépre tudnék táskát venni. No a férjem kiakadt, hogy 30ezret költenék szabadidő zsebből, amin így is marad 130.

Már lejárt egyenleg is van rajta, tehát vonnak le belőle a semmiért. Karantén van, sehová nem tudnám elkölteni, és jön még rá, több mint a táska ára. Nem a likvid pénzünket költeném, hanem egy másra nem jót, és lenne egy szép jó táskám.


2021. márc. 14. 13:25
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

#10, fogászat szép zsebre?

Hmm hol? Küldenél egy linket? Köszönöm

2021. márc. 14. 14:08
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

A szabadidő zseb költhető dentálhigiénés kezelésre. Azért megkérdeztem a fogászatomat, ők elfogadják-e a szabadidő zsebet és azt mondták, igen. Szerintem minden fogászat elfogadja, de kérdezz rá, az a biztos.


[link]

2021. márc. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Ep kártyás lehetőségekbe boltok csak, azért kérdezem, de lehet nem jól keresem az elfogadóhelyeket.
2021. márc. 14. 14:30
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
kulon kasszan vagytok. akkor meg? mi koze hozza? egyaltalan miert kell errol tudnia? vedd meg es kesz, se az arahoz, se a taskahot nincs koze. eleve szoba se kellett volna hoznod, h mit akarsz venni.
2021. márc. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
29%

Vedd meg azzonal. Az egy olcso taska!!!

En ezert nem kozoskodok semmiben az elettarsammal. Kiakadna par dolgon.

2021. márc. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Külön kasszán vagytok, semmi köze hozzá, hisztizzen, ha akar.

Amúgy sem egy évre vennéd azt a táskát.

2021. márc. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt a férjeddel kellene megbeszélned. Mi a fontosabb neked? Egy 30 ezer forintos táska vagy a kapcsolatod? (Nő vagyok, de sose költenék ennyi pénzt egy szrra.)
2021. márc. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
56%
De miért számolsz be neki az áráról, pláne ha külön kassza van? Nálunk is külön kassza van, és nem mondom a férjemnek, mikor mit veszek. A legtöbbnek nem tudja az árát. Megveszed és kész.
2021. márc. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

17es: ha lenne indok, hogy miért ne vegyem meg, és az nyomós indok lenne, akkor azt mondom oké, de egy csak, az nem indok. Ott van abban a tetves zsebben 200ehuf összeg, ötlet nincs mire menne el, de ne költsem el?

Oké, ha majd lehet menni, megyünk pár helyre, jó lesz belépőre, de mivel kerül rá újra ezt sem értem, a szálláson és a vendéglátáson is van keret...

Ha már a fizetésem java a családra megy, megtakarítása, nyaralni nem megyünk, majd egyszer! akkor szerintem eleget szól bele, hogy mire is költök, olyan pénzt, amiért én dolgozok meg.

Plusz ez nem egy olyan pénz, amiből később mondjuk kenyeret villanyt fizethetnék, szóval, ne adja az ég, azt se mondatja, hogy együk meg a táskám, ha már pénzt szórtam el rá.

Ha teszem azt az e cipőn is lehetne ezzel fizetni, találnék olcsóbb táskát is, eddig is elvoltam az olcsó táskákkal.

2021. márc. 14. 18:40
 20/23 A kérdező kommentje:

Mert ettől függetlenül kérdezek, és próbálok vele beszélni, erről is.

Tudja, hogy mennyit költők ízékre bizékre, miért ne?

Azért mert én osztom be a fizetésem, ez házasság, valójában nem létezik a külön kassza, és jó ha tudja, hogy épp hogy állunk.

2021. márc. 14. 18:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!