Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem költhetek magamra a saját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem költhetek magamra a saját szép-kártyámról? Mert drága amit vennék?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy táskát magamnak, és találtam is egy online boltot, ahol szépre tudnék táskát venni. No a férjem kiakadt, hogy 30ezret költenék szabadidő zsebből, amin így is marad 130.

Már lejárt egyenleg is van rajta, tehát vonnak le belőle a semmiért. Karantén van, sehová nem tudnám elkölteni, és jön még rá, több mint a táska ára. Nem a likvid pénzünket költeném, hanem egy másra nem jót, és lenne egy szép jó táskám.


2021. márc. 14. 13:25
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Mi ezt úgy oldottuk meg, hogy van egy közös számla, amire megtakarítás, meg a hitel, rezsi stb stb megy, a bevásárlást mikor ki intézi, a többi pénz szabadon felhasználható.
2021. márc. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Ilyen férfi nekem nem kéne. Végtelenül sóher, kicsinyes. Amúgy ha külön kasszán vagytok, ami azért már önmagában árulkodó, akkor meg semmi köze hozzá.
2021. ápr. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Hat ne nagyon hulye vagy, ne is haragudj...

Eloszor azt hittem a parod fizetesebol venned a taskat, ( bar ez a banasmod akkor sem lenne elfogadhato ), na de igy, hogy a SAJAT penzedbol venned ... 🤣

Na ne csinald mar... vedd meg azt a taskat, a kedves parod meg puffogjon magaban...

2021. ápr. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!