Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet az értelme annak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az értelme annak, hogy még mindig irkál?

Figyelt kérdés

Egy nővel több, mint 1 éve, tavaly januárban megromlott a kapcsolatunk. Sosem találkoztunk, messze is élünk egymástól. Addig viszont hihetetlen jó kapcsolatot alakítottunk ki, lelkileg teljesen egy hullámhosszon voltunk, sőt, a szex is teljesen természetes lett volna, mert "lángoltunk". Ismeretlen okokból akkor megromlott a kapcsolat, miatta, állítása szerint később lett is valakivel "se veled se nélküled" kapcsolata, nem tudom most van e, de havonta, kéthavonta még mindig rám ír, amikor már százszor elmondtam neki, hogy teljesen értelmetlen ez az egész, mivel megromlott, és annyiból áll a "beszélgetésünk" mindig, hogy rám ír, és megkérdezi hogy hogy vagyok, én meg illendőségből viszont megkérdezem ezt. Aztán ki is fulladt, ennyi volt. Teljességgel értelmetlen az egész. Ma megint rám írt, kb. 2 hónap után. Én már emberemlékezet óta nem kerestem, szerintem több, mint egy éve. Még ha itt lakna közel, örülnék is neki, hisz akkor lehetne valami. De így...

Mi lehet ennek az egésznek az oka, hogy mindig megkeres? Szereti tudni, hogy "megvagyok"?


Én 30F, ő 36N.


2021. márc. 14. 16:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%

Amíg nem olvastam, hogy 30+-osok vagytok, azt hittem, agyatlan tizenévek drámáját olvasom.

Szóval összegezve: "hihetetlen jó kapcsolatot alakítottunk ki, lelkileg teljesen egy hullámhosszon voltunk, sőt, a szex is teljesen természetes lett volna, mert "lángoltunk"....

Viszont annyit azért nem értetek egymásnak, hogy csak 1x, egyetlen 1x találkozzatok.


Nem is értem, mi a kérdés ezek után.

2021. márc. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az emberemlékezet nem épp egy év. :D Szeretne talonban tartani, unatkozik, udvaroltatna magának, ilyesmi. De van egy tuti megoldás: BESZÉLJ VELE!
2021. márc. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mivel külön országban élünk, így nehezen lehetett megoldani, de tervben volt tavaly nyárra, viszont mint mondtam, januárban érthetetlen okokból megromlott a kapcsolatunk.
2021. márc. 14. 16:29
 4/12 anonim ***** válasza:

Lehet, lelkileg közel került hozzád - függetlenül attól, hogy kapcsolatotok megromlott - és szeretné a kapcsolatot tartani.Lehet, lelkileg közel került hozzád - függetlenül attól, hogy kapcsolatotok megromlott - és szeretné a kapcsolatot tartani.

Szerintem ne szakítsd meg vele a kapcsolatot és ne arra gondolj, hogy "kapcsolatunk megromlott, akkor minek írogat?".

2021. márc. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Csak épp már régóta teljesen értelmetlen az egész, főleg úgy, hogy közöttünk nem lehet semmi. Ezeket is mondtam már neki, de nem érti meg úgy látszik.
2021. márc. 14. 16:47
 6/12 anonim ***** válasza:
Mintha nem lenne baromi egyszerű a megoldás... De ha nem sikerült megtalálni, mondom: ne válaszolj.
2021. márc. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Jó, csak én nem ilyen vagyok tudod. Valahol a hiúságomnak jól is esik, hogy ő legalább keresm, még ha értelmetlen is.
2021. márc. 14. 16:53
 8/12 anonim ***** válasza:
:D Akkor menj már innen.
2021. márc. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ennek aztán sok értelme van, gratulálok! Te menj innen, amíg szépen szólok!
2021. márc. 14. 17:18
 10/12 anonim ***** válasza:
Nagy ur a magany es a lelki nyomor. Ha az ember egyedul van es meg nem fedezte fel az online tarskeresest, vagy nincs mas versenyzo, kepes lehet exeknek, elment hajoknak, barkinek irni, es instant megkonnyebbul. Mialatt bezavar a masiknal.
2021. márc. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!