Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek velem is ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek velem is ezt a galád tervet akarja?

Figyelt kérdés

Mesélte a lány, hogy egy pasi átejtette a palánkon. Csak szexre használta, aztán a pasi dobta. Majd a lány megszívatta úgy a pasit később, hogy nagyon kívánja és akarja őt. A pasit teljesen felhúzta és utána pofára ejtette, hogy ja bocsi mégse!

Én ugyanezt tettem vele is és most újból megkeresett, de nem merek belemenni a játékába, mert félek, hogy pofára ejt engem is. Vélemények?


2021. márc. 14. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Ha egyszer már elhajtottad, minek állsz vele szóba? Nincs más elérhető nő?
2021. márc. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1. Nem ezt kérdeztem...
2021. márc. 14. 22:02
 3/6 anonim ***** válasza:
1-es. Igen, örül neki, hogy egy nő végre szóba állt vele.
2021. márc. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Amit kérdeztél, ahhoz minimum varázsgömb kell, meg jóstehetség.

Amit én kérdeztem arra elég egyszerű válaszolni, sőt kiküszöbölhető vele a probléma. Ha nem kezdesz vele, nem fog pofára ejteni. Ha nincs más nő és gyötör a kangörcs érdemes megpróbálni, legfeljebb ugyanitt tartasz utána is. Ha meg nem akar játszani veled, akkor volt egy jó numera.

A döntés azon múlik amit először kérdeztem.

2021. márc. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem fogalmam sincs. Neked kéne tudni. Ha fel tud cukkolni, akkor megérdemled, mondanám. Vagy belemégy és megszívat (szerintem) vagy nem mégy bele és akkor nem fog megszívatni. Tehát én az utóbbit tenném.
2021. márc. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Miért? Hitegetni aztán majd kidobni az nem galád?

Szerintem ne menj bele a játékba! Hisz nem véletlenül pattintottad le. Bár részemről is megérdemelnéd!

2021. márc. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!