Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a legrosszabb amit egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legrosszabb amit egy lány/nő mondhat nektek alakuló kapcsolatnál vagy az ismerkedés elején?

Figyelt kérdés
Mitől ábrándultok ki egyből?
2021. márc. 15. 08:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Kilistaztam, hogy a legutobbi miket mondott:


- hatarozatlan vagy

- gyerekes vagy par kerdesben

- nem szeretem a kek szemueket (kek a szemem)

- ha odaallitananak egy altala is ismert haverom melle, 95% nem engem valasztana

- azt hiszed attol, hogy parszor csokoloztunk, ez mindig meg fog tortenni?

- azt mondta o nem tud kotodni senkihez

- egy ferfi ott kezdodik, ha jol vezet (nem erdekelnek az autok) es a sor vegtelen


Termeszetesen pattintottam, de ujra es ujra megkeres. Szerintem ebbol egy is eleg, nemhogy ez a lista. :D Amugy komoly mentalis betegsege van, sokaig erre fogtam.

2021. márc. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Noren1989 ***** válasza:
16%
Nagyobb a farkad a bátyádénál!
2021. márc. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%
Ket vaginam van es az egyik terhes
2021. márc. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően talán az a legrosszabb, ha olyan megjegyzéseket negatív tesz ami rád mondjuk igaz, de ő még nem tud erről. Például: "Sose jönnék össze olyannal akinek problémás a családi háttere vagy nincs neki." Nekem már mondott ilyet egy lány.


Ami a legjobban szokott fájni, ha csalfa reményt kelt benned. A kapcsolat elején vagy kezdetén vagy ismerkedésnél megígér minden jót és szépet, hogy "mindig veled leszek" és "mindennap mosolyogni fogok neked" vagy "rám mindig számíthatsz, nem leszel egyedül". Nos, mondanom sem kell, hogy nem így lett.


Sokan egyébként nincsenek tisztában a másik fél életével és érzéseivel.. Azzal sem, hogy milyen kárt tudnak okozni az ilyenekkel.


F

2021. márc. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
Bármi, ami nem igaz.
2021. márc. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
39%
Nem kellessz
2021. márc. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Megtörtént az első randin, miután sikerült leinnia magát: Ne már, beléd fogok szeretni, olyan édes vagy. Mikor legutóbb szerelmes voltam és elhagyott, fél évet töltöttem a pszichiátrián többszöri öngyilkossági kísérlet miatt.
2021. márc. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
20%

Nem vagyok spirituális.

Nem ábrándulok ki belőle emoatt, mert ha tényleg nem az, akkor az látszik is. De így kb nem lesz semmi magasabb alkotására esélyünk.

2021. márc. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!