Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen volt életetek legrossza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt életetek legrosszabb kapcsolata?

Figyelt kérdés

Mesélnétek róla bővebben, hogy miért is volt rossz, mennyi ideig tartott?


Csupán kíváncsiságból érdekelne



2019. jan. 15. 09:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
54%

15 évesen az első barátja állítólag szinte megerőszakolta, rákényszerítette magát amikor ő még nem akarta, ezért nem tudta élvezni a szexet egyáltalán még 20 éves korára sem, pedig már azon srác és köztem is megpróbálkozott pár kapcsolattal.


Elég szép lány volt, szép arc, vékony alkat, formás mellek és segg, mégis az első néhány hónapban csak sötétben akarta, hogy szexeljünk és később is ha választhatott, sokszor megkérte hogy úgy csináljuk. Szopni soha nem szopott. Ha kinyaltam, azt nem élvezte (más nők szokták, jól nyalok és szeretek is) és utána nem csókolózhattunk. Könnyen elfáradt minden pózban és erre nagyon kényes volt.


Ja és minden hónapban eljátszotta azt, hogy most valami baj van a menzeszével (nem úgy jön meg, ahogy kellett volna; később jön meg, stb) és hogy ez nem-e azért lehet, mert terhes, csak hogy idegeljen és akkor ott mondogatta, hogy lehet hogy jön a "kis Ő KERESZTNEVE" vagy "kis ÉN KERESZTNEVEM", amivel a gyereket értette. De ezt már pár hónapos kapcsolatnál is, 22-20 éves korunkban.


Fél évig tartott, ebből nekem ennyi elég volt. Nem azt mondom, voltak jó próbálkozásai, nem volt ő 100% elb szott és én is csinálhattam volna pár dolgot jobban, de ez él a fejemben legrosszabb kapcsolatként.

2019. jan. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
98%

Egy olyan pasival volt a legrosszabb, aki látszólag teljesen odavolt értem. Mindig dicsért, csókolgatott, a barátainak is bemutatott, aztán el is mentünk egy olyan barátjához,aki együtt élt már a csajával s nagy kuncogások közepette mondták, hogy ők akkor elmenhek bgevásárolni, mi mjaradjunk nyugodtan. Akkor esett le, hogy d.ni akar, ês ezt lebeszélte velük.

" A Föld nyelj el!!" tipikus esete.(Idegen lakásban, más ágyában ...)Mikor visszautasítottam, pár héten belül szakított is, valami kamu dumával. Azt hiszem kb. 4 hónapig jártunk összvissz, de elég is volt.

2019. jan. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
63%
Nem volt ilyen, mert akivel nem éreztem magam jól, azzal kapcsolatra sem léptem.
2019. jan. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
57%

Pl az első válaszolót simán elküldtem volna a búsba a mérhetetlen empátiájáért.

A" más nők szokták" beszólogatás, az erőszakoskodó szopjál mert bezzeg én milyen csodásan nyallak melldöngetés, a sötétben nem lehet hiszen szép vagy, ne hisztizz, sok pasid volt már miért vagy prűd, úristen, remélem talál egy türelmes és szerető férfit, akivel felszabadultan szexel majd.

2019. jan. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
32%
4-es! Hol írt ilyen baromságokat az első válaszoló? Elszabadult a fantáziád?
2019. jan. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Kb 1,5 éves kapcsolat volt de a nyűglődés 2,5 évig tartott.


Ismerkedéskor nagyon savazta az excsaját. Bennem megszólalt a vészcsengő.

Amikor összejöttünk, a tenyerén hordott, imádott, szeretett, stb. Szóval elhallgattatta bennem a rossz megérzést és sikerült is beleesnem.

Kb csak az első 2 hónap volt jó. Akkor kiderült, hogy az exével dumál, napi szinten. Esküdözött, hogy csak haveri alapon, különben is, nem kell haragban lenni az exxel, mert az már milyen gyökér viselkedésre utal.

Még én éreztem sza.rul magam, hogy nem vagyok toleráns, mert az exeimmel nem beszélgetek sose.

Kiderült hogy kb minden exével dumálgat, kivel épp mennyire intenzíven.

Teltek a hetek, egyre rosszabb lett minden: hanyagolt, problémákat megbeszélni nem lehetett, összeköltözni nem akart. Inkább kiadta a lakása másik szobáját egy csajhaverjának, mert neki "SOS kellett" (mert kidobta a pasija), én meg hónapok óta fűtéskorszerűsítés miatt hidegben alszok, ha épp nem akart látni.

10 hónap után megelégeltem, tudni akartam az igazat. Egyik este megláttam a telefonkódját. Amikor másnap fürdött belenéztem, teljesen lesokkoltam, amiket találtam.

Szembesítettem vele, hogy félrement az exével. A csaj is megkeresett közben, hogy őt is átverte, neki azt hazudta, hogy nem vagyunk együtt, kettőnk közt lavírozgatott.

Az exével abbahagyta a kommunikációt, letiltotta, esküdözött, hogy engem akar.

Nagy nehezen adtam egy esélyt, de elképzelhető, hogy már minden csak rosszabb lett. Sose tudtam újra megbízni benne. Fél évvel később kiderült, az exével ugyanúgy dumálgat, csak másik csatornán. A csaj másodjára nem hagyta magát átverni. Exem érezte, hogy a volt nője kezd túllépni rajta, így kitalálta, hogy mi tartsunk "szünetet", míg ő "rendbe rakja" összezavarodott érzéseit".

A csajjal nem jött össze, mert a nőnek volt esze, meg már boldog valaki mással.


Én is egy évvel később boldog letgem valaki mással, ő viszont ezt nehezen tűri, esedezik nekem, hogy bocsássak meg, szeret, velem akar lenni, stb.

Nyilván esélytelen részemről.


30N

2019. jan. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
58%
Sztem.m az 1# még sokáig is bírta.Èn nő létemre a pasit becsültem,hogy addig is kitartott.
2019. jan. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Allandoan szorongott a masik minden miatt, igy en sem tudtam felszabadultan jol erezni magamat.
2019. jan. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
18%

4.

Eddig kivétel nélkül minden nő leszopott az életben, kivéve őt, pedig kb 20 nővel voltam összesen és ebből elég sokra mondanám, hogy aranyos, szolidabb, visszafogott lány volt.


Nem mondtam neki, hogy "eddig minden nő szopott, szopj te is", főleg mert ő még akkor nekem is csak a 3. nő volt az életemben és nekem sem volt sok tapasztalatom, sem szexben, sem párkapcsolatokban.


Konkrétan jobban szeretek nyalni, mintha engem szopnak. Ez már elég jó neked? Nem vágyom mindig szopásra szexnél, ha jól kinyalhatom a puncit és aztán dugunk. De azért valamennyire igénylem, mégha szerintem kevésbé is a legtöbb férfinél. És igen, jól nyalok: Szeretem, tudom hol a csikló és szeretem sokáig csinálni.


Nem is tudtam minden idióta fa szságra reagálni, amiket írtál, olyan sok volt.

2019. jan. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
79%
Nálam is exes sztori volt, csak ott a csaj mászott az akkori pasimra, kellett neki az önigazolás hogy hiába dagadt, megkaphat bárkit. Olyan áron is, hogy elvette mellőlem akit szerettem. Majd 2 évig maradtam én barom, igaz csak sejtéseim voltak de féltem kideríteni mi van.- Persze később kiderült és szerencsére vége lett.
2019. jan. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!