Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bunkó velem a párom, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkó velem a párom, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben elég bunkón viselkedik velem a párom, akármit teszek, akárhova lépek, bármit mondok amit ő nem úgy képzelt el, forgatja a szemét és sóhajtozik. Emellett előfordul hogy csúnyán is beszél velem (pl. te retkes kezű r_banc, mindig mindent elrontasz, frigid pics@).Meg írtó kevés a türelme bármihez is, legkisebb dolgokon felforr az agya (de ez a legkevesebb, erről nem tehet)

Engem ez nagyon rosszul érint mert mindig próbálok a kedvében járni, kedveskedni neki, sokszor megmasszírozom, főzök rá, mosok és takarítok utána.

Néha meg tök normális, jókat szórakozunk, dumálunk, mondja hogy szeret engem stb... De ha rossz a kedve már azon is forgatja a szemét ha megkérdezem mi a probléma, miért van rossz kedve.

Még mielőtt megkapnám hogy mindig a nyakán lógok, nem teszem. Napi 10-11 órákat melózok, hazaesek megcsinálom a házimunkát és kb 1-2 óra marad amit kettesben töltünk.

Nagyon nagyon szeretem, de annyira fáj hogy ilyen velem. Tudnátok valami tanácsot mondani?


én:22L

ő:23F



2021. márc. 15. 19:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
En kidobnám...
2021. márc. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%

Két lehetőséged van:

1. elhagyod ezt az idegbeteg, egyelőre verbálisan (később majd fizikailag) bántalmazó barmot

2. lemész kutyába, nyelsz továbbra is és majd 10 év múlva, megkeseredett, összeomlott, egyedül életképtelen nőként teszed fel újra ezt a kérdést

2021. márc. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Most azonnal lapátra vele 🤷‍♂️
2021. márc. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Annyi jobb pasi van rajta kívül.

Nyugodtan dobd ki.

2021. márc. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

"mindig próbálok a kedvében járni, kedveskedni neki, sokszor megmasszírozom, főzök rá, mosok és takarítok utána"

Röviden szólva a rabszolgája vagy 🤷‍♂️

2021. márc. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
96%
Én a helyedben biztos nem maradnék veled, elég megalázó, hogy így beszél veled, csak mert neki épp rossz kedve van.
2021. márc. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
88%
Tükrözd neki vissza ugyanezt a stílust.
2021. márc. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

7. Az a baj hogy én nem tudok vele ilyen lenni, nem tudok így viselkedni, próbáltam már, akkor én voltam a hisztis p.

2021. márc. 15. 19:26
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Még egy ilyen beszólást eleresztene, jól szájba vágnám, aztán elzavarnám a pics@ba. Te meg még kedveskedsz. Tudod, ki csinàlná ezt. Már a szemforgatásra is visszaszólnèk, hogy mi van, tán nem tetszik valami?

Elképesztő, hogy mennyi ilyen sz@rdarabról hallok, mint a barátod, és ti mind magatokban keresitek a hibát, ahelyett, hogy eligazítanátok az ilyeneket, hogy hol a helyük.

Nő voltam.

2021. márc. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Elhagyod és keresel egy értelmes pasit, ezt tudod tenni.
2021. márc. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!