Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felfujom, bagy tényleg bunkó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felfujom, bagy tényleg bunkó a párom? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Alapjáraton is nagyon figyelmetlen egy jó ideje. Semmit nem értékel, semmit nem lehet vele beszélgetni, már az együttléteket kerülöm, annyira idegennek érzem.

A tegnapi-mai viselkedése viszont kiverte a biztosítékot: influenzás lettem, elég ramatyul vagyok. Tegnap délután még elvonszoltam magam a 2 évesünkért a bölcsibe. Este mondom neki, hogy holnap reggel ő vigye...erre megkérdezi, hogy miért...Aztán mondom neki, hogy este nem a pici szobájában alszok (ez azért alakult így, mert egyrészt a párom nagyon horkol, másrészt ha megébred a kislányunk, akkor én is hamar észrevegyem), hanem vele...erre is azt mondja: jaj nemár, ez most komoly?

Aztán ma reggel: háromnegyed 6 csörög az ébresztő, hát nem kel fel, alszik tovább, szólok neki, akkor is, igy 6kor én mentem ki megcsinálni a tápszert+összepakolni a bölcsis cuccokat. Ő fölkelt kb 7.30, utána meg ott toporog, hogy siet, öltöztessem már a gyereket. Mondom neki, h tudtad, hogy indulni kell, mégse keltél fel, nekem kellett betegen, különben se tej, se semmi, itt se tartanánk. Erre ezt vágja hozzám: Hátaztán? Te utána ugyis 10 órát pihenhetsz...

Most tényleg én vagyok az önző meg a hülye, hogy betegen nem akarok fölkelni? Attól még hogy utána 9-10 óra pihenőm van, ugyanugy nehezemre esik fölkelni és akárcsak 5 percet állni. Éppen úgy csinál, mintha én itthon csak lopnám a napot, mert biztosan én akartam beteg lenni, meg rosszul lenni.


Igazságtalannak érzem a beszolásait. Amikor nem vagyok beteg, én főzök, mosok, mosogatok, feltakarítok, rendet rakok, viszem-hozom a kislányunkat és én vagyok vele kora estig. Nem tudom hogyan lehetne felnyitni a szemét, hogy én se bírok egyedül mindent, és legalább amikor beteg vagyok, segítsen, ne csak ímmel-ámmal, kötözködve... Ha nem lenne gyerekünk és így viselkedne, akkor már tutira otthagytam volna.


2018. febr. 21. 07:04
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
79%
Szerintem nem fújod fel,tényleg elég bunkó...figyelembe vehetné hogy van egy gyereketek akire időt kell szánni,még akkor is ha nem akar.Nem tudom hogyan nyisd fel a szemét de időköhben csak észhez tér majd...
2018. febr. 21. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodt környezetben üljetek le (amikor nincs ott a gyerek, ráértek stb) és beszéljétek meg. Ne veszekedjetek, hanem nyugodtan mondd el neki, amit itt is leírtál. Talán megérti, ha nem akkor nem tudsz vele mit tenni max elhagyni.
2018. febr. 21. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
44%
Most tenyleg bunko volt, betegsegedre tekintettel tenyleg szo nelkul kellett vna vigye a gyermeketeket, de Az, h egeszseges allapotban te csinalsz mindent, az normalis! Ki csinalja? O, amiutan hazaer a melobol?... a dolog ott van elrontva h nem becsuli meg a munkad, nem ott, h neked kell.
2018. febr. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
61%
Amúgy dolgozol?
2018. febr. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
61%

Erre csak azt tudom mondani, hogy igazságtalan a világ.

Ilyen aljadék tudkóknak, mint a párod van gyereke, baráti házaspár meg már évek óta próbálkozik, és nincs nekik. Pedig a srác (20 éves barátság) és a felesége is jőravaló, segítőkész, szilárd erkölcsű és értékrendű emberek, mindenkit csak segítenek. De nem, helyettük kik szaporodnak? A hülyék...

2018. febr. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
77%

Te dolgozol? Nem írtad. Ha igen, tényleg munkamegosztás kéne otthon.Ha nem, akkor gyereket miért hordod bölcsibe?Ha otthon vagy,házimunkát nem kéne megosztani, ha párod dolgozik.

Az más, hogy beteg vagy, neki kéne csinálni addig amit kell.

Úgy gondolom, a kapcsolatotok nagyon megromlott.Nyugodtan le kéne ülni, és együtt megbeszélni, mi a rossz, mert így nem jó élni.Ez örök veszekedést, gyűlöletet okoz, ami a gyereknek nagyon rossz, és esetleg jön majd az a bizonyos harmadik.

Ha nem tudjátok sürgősen rendbe tenni a dolgaitokat, nem tudjátok újra szeretni egymást, jobb elválni.Sokat kell tenni mindkét félnek azért, hogy ne kerüljön rá sor.

2018. febr. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
24%

szerintem nem bunko csak rosszul aludt es vagy morogrva reggel..

amugy a ferfiak alapjaraton ilyen bunkobb modoru erzeketlen teremtesek, nem kell fevenni

2018. febr. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
82%

Gondolom nem dolgozik a kedves kérdező, ha ezt írta:

"Attól még hogy utána 9-10 óra pihenőm van..."


A gyerekért mindketten felelősek vagytok, ketten csináltátok, ketten kéne felnevelni.

Elég bunkó, hogy legalább ilyenkor nem tud erőt venni magán..

Talán egy picit igaza van, hogy úgyis pihenhetsz egész nap, ő meg lehet, hogy 12 órázik :D

2018. febr. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
60%

Beszéld ezt át vele

Valamiért összejöttel vele és van egy gyereketek. Azok az értékei még megvannak. Ülj le, gondold át, hogy miért szereted őt. Ezek után ülj le vele nyugodtan beszélni.

2018. febr. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
66%

Én nem igazán csodálkozom, hogy egy kapcsolat nem működik, hogyha már két éve külön alszanak.

Nekem ez nagyon fura.

Nem csoda, hogy megszűnt az intimitás, az odafigyelés.

Abban igazad van, hogy ha valaki szereti a másokat, akkor észreveszi, hogy beteg és magától is segít, nem azért, mert megkérik. Nem ám, hogy még fel is háborodik, hogy megkérték valamire. Legalábbis nálunk természetes, hogy ilyenkor kicsit kényeztetjük a másikat.

Szerintem az nagy hiba, ha a gyerekre való hivatkozással maradtok együtt, úgy, hogy egyébként már ennyire ki nem állhatjátok egymást.

2018. febr. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!