Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, mit jelent az, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit jelent az, ha hat rátok egy nő?

Figyelt kérdés

Milyen megnyilvánulási formái vannak? Milyen gondolatotok van vele kapcsolatban, és mit tesztek/ nem ellene/érte?

Egyáltalán, mitől lesz hatással egy nő? Mi kell hozzá? Milyen kritériumok, tulajdonságok?



2021. márc. 15. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Én csak jöttem kommenteket olvasni...
2021. márc. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Beindít. Light my fire
2021. márc. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%
Segít eligazodni a világban.
2021. márc. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%

Ha van egy pozitív személyisége, és reagál rám. Amikor beszélek, rám figyel, igyekszik érteni amit mondok és az őszinte érzelmeket látom rajta. Ehhez társul a vonzalom, amit a külsejéből érezhetek, illetve amit a belső nőiessége áraszt magából.


A lányok többségénél én azt érzem, hogy le se szar, de inkább ilyen játszmaként látom ezt. Már végigsértődtek a kapcsolataik során az emberekkel, és félnek a megfelelési kényszertől, a közeledéstől, ezért ellöknek mindenkit maguktól, és úgy tesznek, mintha nekik senkire se lenne szükségük.


" Milyen gondolatotok van vele kapcsolatban, és mit tesztek/ nem ellene/érte?"

Hát olyan gondolatom van, hogy ő vele talán tudok alkotni valamit. Hangulatot, élményt, közösen. Ez pedig jó, előnyös. Magamat adom, mutatom neki, hogy nekem jó ami történik kettőnk között. Normális vagyok, ennyi.

Aki nem hat rám sehogy, az nem érdekel, azzal nem beszélek, nem írok neki, nem izgat, mit gondol. Nem "adom" bele magam, nem érzem, hogy meg kéne mutatnom magam vagy el kéne magyaráznom valamit, ha félreért. Közömbös.


"Mi kell hozzá?"

Az, hogy éreztetni tudja a jelenlétét és a figyelmét. Érezzem, hogy figyel rám, érezzem, hogy visszajelez a hangulatáról, hogy mi a jó és mi a rossz velem, és min szeretne változást. Igazából, nagyon könnyű, csak legyen egy normális ember, aki együttműködik. Akinek nem a dráma és a játszma az élete.

2021. márc. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%
Dugnám 0-24-ben. Ez az alap.
2021. márc. 16. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha azon kapom maga, hogy azt próbálom elképzelni, milyen lenne az arca amikor alattam fekszik, akkor már tudom, hogy hatott rám...
2021. márc. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!