Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhívott egy lánybarátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívott egy lánybarátom sétára. Ugye nem helytelen hogy belementem?

Figyelt kérdés

Van egy másfél éves pompásan működő kapcsolatom, viszont az utóbbi pár hónapban különböző okok miatt csak ritkábban tudtam találkozni a barátnőmmel.

Van egy lány ismerősöm, akivel hát elég közel állunk egymáshoz, sokszor hallgattam meg és próbáltam segíteni a problémáin korábban. Volt egy időszak, amikor úgy tűnt h össze is jövünk, de végül nem lett belőle semmi, viszont a jó kapcsolat megmaradt (talán én még tetszem neki, de nem biztos, nála nehéz kiszámítani).

Pár hete ez a lánybarátom elhívott egy sétára kettesben hogy kicsit beszélgessünk és én igent mondtam, hisz már rég nem találkoztunk.


A baj csak az, hogy nem mondtam el a barátnőmnek. Kicsit féltékeny amúgy is a lányra, nem akartam megbántani ezzel. Most már késő lenne elmondani, biztos kiborulna, viszont így bűntudatom van, nem tudom mit tegyek.


UI: a találkozáskor természetesen nem történt több beszélgetésnél



2021. márc. 16. 00:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
61%

Barátnő mellett sétálni úgy hogy ő nem tud róla - csúnya dolof! >:(


Ilyet nem illik csinálni! Nagyon nem! Fúj%!


De az gogy bűntuidatot van azt jelenti, hogy te is rossznak tartod! Nagyon helyes! Szólj nbeki róla és ha ellenzi akkor ne menj el az idegennel sétálgatni. Nem is illik ezt!

2021. márc. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
63%

Növessz tököt.

Attól, hogy kapcsolatban vagy lehet ellenkező nemű barátod, szóba is állhatsz vele, akár személyesen is és nem vagy köteles minden lépésedről beszámolni a párodnak.

2021. márc. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
33%

2.


Minek termeljen tököt mikor így is elég van belőle a piacon?

2021. márc. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
27%

Hogy több tökkelütött lehessen.

Nincs tök, nincsenek tökkelütöttek se, csak töketlenek.

2021. márc. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
68%
Ahol vonzalom van, ott nem lehet barátságról beszélni!
2021. márc. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
23%

4.


Ezt ütöm efgy tök ásszal

2021. márc. 16. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
77%

Én el szoktam mondani dolgokat a páromnak, mert nekem az a természetes hogy megosztom vele a mindennapjaimat, jót is, rosszat is.

Nekem például amikor lett egy jó fiú barátom (vagy találkozni tudtam egy régivel), nagyon jó élmeny volt, és a párom is örült a boldogságomnak. Ha másféle reakciót kaptam volna, lehet elgondolkoznék hogy hol van a bizalom...

Ezzel nem azt mondom hogy egy bizonyos szintű féltékenység nincs a tolerálható határon belül. Nekem is volt olyan hogy megmondtam: "Erre a lányra kicsit féltékeny vagyok, mert úgy érzem sokkal jobb nálam, és elszomorít, hogy nem tudok annyit adni neked a külsőmmel mint ő". És tudod mi lett? MEGBESZÉLTÜK. És nem azt mondom, hogy megoldódott örökre az önértékelési problémáimból adódó féltékenységem, de tudom hogy azért van velem, mert arra van szüksége amit én adok (azt alapból is tudtam hogy nem csalna meg, nem az volt a bajom).

Masszőrnek tanulok. A barátomnak se feltétlen tetszik, hogy egy szál semmiben fekszek egy kockahasú "jó pasi" előtt, mégis ha megbeszéljük a dolgokat, segítünk a másiknak eloszlatni a rossz érzéseket, és bizalommal osztunk meg minden érzésünket, nem félve attól hogy a másik majd rosszul reagál, kordában tudjuk tartani az esetleges féltékenykedést (nem csak azt, mindennel így teszünk egyébként).

Neked is ezt javaslom. Hogy kommunikáljatok. Ha csam azért féltékeny mert nem érzi magát elég jónak hozzád, abban tudsz segíteni. Ha bizalmi problémák vannak, akkor pedig gondolkozz el azon, hogy megéri-e együtt maradnotok.

Nem mellesleg pedig jól tetted hogy találkozol a lánnyal, ha a párod leépítteti veled sz emberi kapcsolataidat, az a bántalmazó kapcsolat egyik major tünete, szóval az piros lámpa.

2021. márc. 16. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
90%
#2 lehet ellenkező nemű barátja de olyan barátja ne legyen aki érez valamit iránta.
2021. márc. 16. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
85%

"akivel hát elég közel állunk egymáshoz"

És csodálkozol, ha féltékeny?

Öcsém...

2021. márc. 16. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
84%
Helyetelen, hogy barátnőd háta mögött olyan lánnyal találkozol, akihez vonzódsz, mintha titkos randi lenne. Butaság, hogy azért nem mondtad el barátnődnek, hogy ne bántsd meg, hiszen ha nem akarnád megbántani nem találkoznál a háta mögött ezzel a lánnyal.
2021. márc. 16. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!