Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a párommal szemben helytelen dolog?

Figyelt kérdés
Még évekkel ez előtt megismerkedtem egy férfival, ő többet szeretett volna tőlem de én nem akartam. Egy ideig még próbált megfűzni de nem hagytam magam. Azóta is havonta váltunk 1-2 levelet és megbeszéltük, hogy a jövőben csak barátilag közeledünk egymáshoz és már nem akar tőlem semmi komolyat. Aztán megkeresett ma azzal, hogy a környéken jár majd és nem-e volna kedvem találkozni. Az igazat megvallva de igen, volna kedvem beszélgetni egy kicsit vele mert amúgy kedvelem a társaságát és így, hogy megbeszéltük a dolgokat nem is érzem rossz dolognak. Tudja, hogy párkapcsolatban élek. Ti mit gondoltok?
2015. okt. 27. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog megallni a baratsagnal
2015. okt. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha közlöd a pároddal és meg is mutatod neki a képét, csak, hogy tisztában legyen vele, hogy kivel talizol, akkor szerintem nem lehet kifogása ellene.

De azért mondd el a párodnak a további részleteket is, hogy hogyan ismerkedtetek meg, ezzel is bizonyítod neki a hűségedet, hogy tudatsz vele minden részletet.

2015. okt. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Érződik a szex szag a levegőben. Uhh...:/
2015. okt. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%

Mi helytelen pároddal szemben?

Azt gondolom, lemegyek palacsintát enni, te meg iszol majd egy kávét.

2015. okt. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha te csak barátként tekintesz rá, akkor szerintem mképp avasd be ebbe a párod. Nem lenne fair dolog ha eltitkolnád és visszajutna a párod fülébe...Ha normális, megérti és neked sem lesz bűntudatot, hogy a háta mögött találkozgatsz más faszival.


Az én párom pl. az ilyet totál megérti. Nekem is van egy fiú bárom ezer éve. És ha megbeszélünk egy talit (általában 1-2 évente 1x, mert vidéki) én mindig megbeszélem előtte a párommal és nyugodt szívvel enged el, mert őszinte vagyok hozzá. Ezt próbáld ki te is.

2015. okt. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
Ha a barátodat szereted, és nem titkolózol előtte, és nem csalod meg, akkor nem helytelen. Nem mindenki primitív ösztönlény ám. :)
2015. okt. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha egy ismerőssel megiszol egy kávét, és dumáltok egy jót, az nem helytelen.

Ha kapcsolatban vagy, és félrekefélsz, az helytelen.

További kérdés esetén írj, Feri szívesen segít az egységsugarú lányoknak.

2015. okt. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!