Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felétek is sok a csokdigger?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felétek is sok a csokdigger?

Figyelt kérdés
Olyanok veszik fel akik rommá csalják egymást de a 3 gyerek simán jöhet nekik meg a csok vagy falusi csok. És nem roma illetők.

#Csokdigger
2021. márc. 16. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Fél év után töröltem magam a társkeresőről, sok lány így keresett már.

Dolgozol?

Mondom igen, de mindegy is, csak egy éve dolgozzál legalább, mert csokot meg kertes házat akar.

Nem tudom ilyen és ehhez hasonló levél és beszélgetés volt, de undorító volt.

Lányok nagy többsége ilyen volt,akinek még nem volt gyereke,és otthon élt szüleivel.

2021. márc. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
98%
Én ebből csak annyit vettem észre, hogy hirtelen sok lett a friss házasság meg már gyorsan jön a gyerek is. De ilyen fél év együttjárás után. Lesz itt még baj ezekből, amikor észbekapnak. Ha válás lesz akkor azért, ha meg a csok és társai miatt együtt maradnak akkor azért. És ez nem csak egyéni szinten, hanem társadalmi szinten is súlyos gondokat okoz majd.
2021. márc. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%

Ti hol/kikkel ismerkedtek? :D Én 20-25 éves egyetemista vagy diplomás lányokkal szoktam legtöbbször és nem tapasztaltam ilyet egyáltalán.


27/F

2021. márc. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem ismerkedés kapcsán hanem csak szimplán ismerősök között, nagyrésze egyetemet/ főiskolát végzett korban elég vegyes de már egészen fiatalok is akik egyetem mellett már szülnek.
2021. márc. 16. 20:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Tudjátok....pénz beszél, kutya ugat. Retardszűrő...😀
2021. márc. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is látom ismerőseim között, 20-22 évesek, pár hónapja vannak együtt, de gyors házasság, ultrahangos, pocakos képek netre feltöltve, van akinek már megvan a 3 kölök is. Persze mind a csokra meg a társaira megy. Miattuk olyan baromi drága már házat venni.


Mi meg párommal csak pislogunk, hogy hogyan tudnánk valaha is összeköltözni.

2021. márc. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!