Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor és hogyan érdemes ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor és hogyan érdemes ezt elmondani?

Figyelt kérdés
Elég ciki a kérdés, de ez van. Nő vagyok, 9 évvel ezelőtt volt egy autóbalesetem, aminek következtében úgy csattant a fejem és az állkapcsom, hogy a fogsorom nagy része eltört, letört, emiatt hidakat kellett csináltatnom. Szép és esztétikus, nem is ezzel van a gond, hanem azzal, hogy ugye a koronát/hidat kb. 10 évente újra kell csináltatni, nekem lassan itt az ideje. A jelenlegi párommal egy éve vagyunk együtt, szeretjük egymást, de mégis hogyan mondjam el neki, hogy ja, amúgy nekem ragasztott műfogsorom van, amit újra kell csináltani, ráadásul pár napig, amíg majd készül az új, "fogatlan" leszek? Utálom az egészet, baromi ciki, hogy 30 évesen műfogsorom van, de ezzel egyelőre nem tudok mit kezdeni. Később, ha lesz elég pénzem, beültetéses fogsort csináltatok majd, de most arra még nincs pénzem. Ti mit tennétek, hogyan mondanátok ezt el a párotoknak? Én attól tartok, hogy meg fog undorodni tőlem :(
2021. márc. 17. 14:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj én úgy gondolom,hogyha tényleg szeret a párod akkor megfogja érteni hisz nem tehetsz a balesetedről. Elhiszem,hogy cikinek érzed de hidd el nem az mivel ismétlem nem te tehetsz róla ha őszintén szeret akkor nem fog megundorodni tőled. Sok sikert.:)
2021. márc. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ahogyan ide leírtad, így mondd el neki is. Ha szeret, ennyitől nem fog megundorodni tőled.

Sajnálom a balesetedet!

2021. márc. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Na, én már valami komolyra gondoltam. :-)


Ez semmi.

A balesetből felépültél. Ha mondjuk platinát ültettek volna a térdedbe, akkor azzal élnél. Az állkapcsod sérült, ezért van műfogsorod.

Csodálom, hogy 1 év kapcsolat alatt nem meséltél neki a balesetedről és erről a következményéről.


Amúgy, ha én lennék a párod helyében és ezzel a bevezetéssel elkezdted volna mondani a problémát, én az elején azt gondoltam volna, hogy azt jelented be, hogy a baleset miatt a medencéd sérült és nem lehet gyereked. Az valami lenne. Ez semmi.

2021. márc. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megpróbálom így elmondani, csak baromira félek a reakciójától, pedig tudom, hogy szeret engem, és nagyon jól megvagyunk. Csak hát ez olyan... fura téma :(
2021. márc. 17. 14:24
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy ez undorító lenne. Én biztos, hogy melletted állnék, és együtt éreznék veled. Arról nem tehetsz, hogy ilyen vége lett a balesetednek, és szerintem akibe szorult egy kis emberi érzés, az nem fog ezen problémázni. Ott van pl. Judy, neki is x alkalommal kellett plasztikázni az arcát, mégis van családja.
2021. márc. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
A balesetről meséltem neki, csak a fogaimról nem, ezt az egészet akkor, 21 évesen iszonyatosan nehezen dolgoztam fel, hogy a szép, egészséges fogsorom helyett műfogaim lettek. Ezért is olyan nehéz beszélni róla, de muszáj lesz, erőt kell venni magamon :)
2021. márc. 17. 14:26
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez nem a világ vége:)


A legtöbb embernek 40-50 éves korára már lesznek potolt fogai, sokszor nem is egy...


Neked saját hibadon kívül alakult így.


Egyebkent azt gondolom, hogy már Elképzelhető észrevette, csak nem hozta fel, mert lényegtelen.


A férjemnek 39 évesen lett szajpadlas cisztaja + 2 műtét, így volt pár hiányzó foga... Szegény 1 évig fog hiányzó fogsorral a műtétek miatt.

Most lett kész neki és hidd el az elmúlt 1 évben is szerettem.:)

2021. márc. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
50%
Le lehet pontozni, viszont ugy gondolom, amellett, hogy el kell mondani szerintem is, es semmi ciki nincs ebben a baleset tortenetet ismerve, en nem mutatkoznek addig elotte, ha megoldhato. Mert egy dolog ertelmes embernek lenni es feltetel nelkul szeretni, mas dolog meglatni valamit, ami valoban nyomaszto, szamodra is, gondolom, es esetleg rosszul reagalni ra tudat alatt. A testi vonzalom akkor is letezo dolog, ha a parkapcsolat tobbrol szol. En azt nem olnem ki azzal, hogy fog nelkul lat.
2021. márc. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem pontozlak le, gondolkodtam rajta én is, hogy addig elköltözöm valahová arra a pár napra... meglátjuk, hogyan reagál egyáltalán ha elmondom neki :)
2021. márc. 17. 14:47
 10/16 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem simán vegyél fel otthonra is egy maszkot (azt a világoskék sebész maszkot, nem olyan kényelmetlen). Beszélni pedig nem beszélnél. Így simán megoldhatod.
2021. márc. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!