Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit reagálnál ha a férjeddel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagálnál ha a férjeddel 4 éve házasságban élnél és HATALMAS KERÜLŐVEL de megkérdezi, hogy elálnál-e örömlánynak?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok, és van egy gyönyörű 5 éves kislányom.

Azonban ez a járvány az egész családot megterheli, egyikünknek sincs munkája, az állami támogatás meg nem elég ahhoz, hogy boldog gyerek kort biztosítsak a lányomnak.

A férjem tegnap este odajött hozzám és egy kérdést sikerült vagy 20 percen át kerülgetnie mire a kérdéshez ért.

Nem sokkoltam le, nem is örültem ennek a kérdésnek, de igaza van, hogy a lányunk az első, de nem rajongtam az ötletért.

Vívódva de csak annyit tudtam mondani "erre nem tudok most mit mondani, muszály átgondolnom"


Azért vagyok most is, hogy veletek együtt gondoljam át mert kicsit tehetetlen vagyok. Bocsánat



2021. márc. 18. 08:27
1 2 3 4 5 6
 31/57 A kérdező kommentje:

MIND MIND MINDDDD!!! - félre értitek a helyzetet. Nem is tudom miért pont egy Gyik. - oldalon próbáltam ezt megbeszélni másokkal. Mindannyian automata lehordjátok a férjem mindennek anélkül, hogy tudnátok miken ment keresztül mire ezt megkérdezte.

Én is ellenzem a dolgot, sőt... Muszály leszek erre nemet mondani mert a lelkiismeretem sem engedi... De nem azért jöttem ide, hogy elitéljétek szegényt. Azért hogy ti hogyan reagálnátok, erre nem a kérdésre válaszoltok hanem támadtok. Szégyeljétek magatok.


Akik segíteni akartak (már aki) annak köszönöm, noha az, hogy idegen emberek tartsák el a lányom, az se olyan szép dolog. Kedves a szándék, de ez így nem helyén való.

2021. márc. 18. 10:16
 32/57 anonim ***** válasza:
100%
Most már tuti kamu kérdés. Vagy csak egy igazi agyhalott, szolgalelkű nő vagy. Jó hogy nem már szentté avattatnád a lusta férjed, amiért a sok vívódás után megkért, hogy legyél q.va. Igazi lusta, életképtelen, önző lúzer az ilyen férfi. Sok agyalással ennyit tudott kitalálni...:D De legalább van egy még bugyutább, aki még tapsikol is neki milyen rendes.
2021. márc. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
100%

Nincs az a szegénység, amiért én k*válkodnék. NINCS. A férjem meg soha nem mondaná, SOHA.

Olyan sincs, hogy ne legyen valahogy, szokták mondani.


A munkakeresésről meg annyit, hogy le kell adni az igényeket, a cég ahol dolgozom, keres gyártóst két műszakban. SENKI nem jelentkezik. SZABOLCSBAN. Ismétlem, SENKI. Pedig 165 nettó alapbér + műszakpótlék, 2k alatt sosem visznek haza, cafeteria, repi, hétfőtől péntekig van meló, könnyű fizikai munka. Nem szemét a főnök, a kijárás is támogatva van. Hetek óta fent van a hirdetés, mégsem jelentkezik senki.


Úgyhogy tessék szépen tisztességesen munkát keresni.

2021. márc. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
100%

"lelkiismeretem sem engedi"

vagy inkább a gusztusod

2021. márc. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
31%

Ne csináld! Ha a férjednek vagy neked mindegy is akkor se, legalább a gyerekre legyetek tekintettel. Mindig van más megoldás csak keresni kell.

Ha a kislányotok az első és boldog gyermekkort szeretnétek neki biztosítani akkor pont ezt nem szabad megtenned.

Ha engem kérdezel akkor a boldog gyermekkor nem az anyagiakon múlik hanem a szereteten!

2021. márc. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
77%
#35 Elég naív vagy. Kaját azért kéne venni.
2021. márc. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
100%

vannak olyan dolgok, amelyek szóba sem kerülhetnek... mert a feleségem!


44/F

2021. márc. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
100%

Jó, nem fogok leállni egy olyasvalakivel vitázni aki képes leírni 20x azt, hogy "muszály". Ezért nem érted mi a probléma. Gondolom ha a lányotok eléri a 18 éves kort és újra megszorultok, akkor azt is kiteszitek az út szélére rittyónak.


Egyébként a pasikád is bevállalhatná ugyanezt öreglányokkal.

2021. márc. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
94%
#36 Nem vagyok naív. A szüleim 17 éves koromban elváltak mert apám úgy működött mint a szivacs. Ezek után anyu fizetéséből éltünk négyen albérletben és annak ellenére hogy nekünk a süti az a tejfölös kenyér volt megcukrozva is azt mondom hogy boldog voltam. Ezek mellet anyu nem engedte hogy abbahagyjam a sulit és ezért is örökké hálás vagyok neki, inkább dolgozott ő három műszakban. A boldogságot nem anyagi javakban mérik.
2021. márc. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
100%
Miken ment keresztül, mesélj. Mert az egyetlen, amit TALÁN el tudok képzelni, hogy ő már prostiként dolgozik egy ideje, és nem valami kikapós. Egyéb esetben ilyet kérni... ez azért embertelen.
2021. márc. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!