Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit reagálnál ha a férjeddel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagálnál ha a férjeddel 4 éve házasságban élnél és HATALMAS KERÜLŐVEL de megkérdezi, hogy elálnál-e örömlánynak?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok, és van egy gyönyörű 5 éves kislányom.

Azonban ez a járvány az egész családot megterheli, egyikünknek sincs munkája, az állami támogatás meg nem elég ahhoz, hogy boldog gyerek kort biztosítsak a lányomnak.

A férjem tegnap este odajött hozzám és egy kérdést sikerült vagy 20 percen át kerülgetnie mire a kérdéshez ért.

Nem sokkoltam le, nem is örültem ennek a kérdésnek, de igaza van, hogy a lányunk az első, de nem rajongtam az ötletért.

Vívódva de csak annyit tudtam mondani "erre nem tudok most mit mondani, muszály átgondolnom"


Azért vagyok most is, hogy veletek együtt gondoljam át mert kicsit tehetetlen vagyok. Bocsánat



2021. márc. 18. 08:27
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
95%
Bevallom ötletes kamu. Grat. :)
2021. márc. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
95%

Én csak egy dolgot tennék hozzá: a muszáJ pontos j.

Meg mit jelent az hogy 'elálnál-e'?

2021. márc. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
100%
A ferjed mutasson peldat es tedd fel ot meleg prostinak.
2021. márc. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
Nahát, ilyen embert én otthagynék, ha nem lenne gyerekem.Menjen el házakat takarítani a férjed pl.
2021. márc. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:
100%
Na mizu? Elment már a férjed prostinak, vagy inkább te strihelsz?
2021. márc. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:
0%
figyuzzal. ez csak is rajtad mulhat. ha neked az kielegito, hogy gyakorlatilag azzal szexelhetsz akivel csak akarsz, es meg fizetnek is erte, akkor csinald, mert ilyen lovesed tobbet nem lesz, ahol a ferjed engedne hogy massal dugj es meg hasznod is szarmazik belole. gyomor kell hozza, de nem vagyunk ugyanolyanok, valakinek menne, valakinek nem. egy modon erulhet ki hogy menne e.....
2021. ápr. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:
100%

56


Na mert a kvák pont arról híresek, hogy azzal dugnak akivel akarnak. Ez kb 1%-ukra igaz is lehet, de akik megélhetésért árulják a testüket nem igazán válogathatnak. De normális embernek ez a lehetőség meg sem fordulna a fejében, nemhogy ki is mondja a gyermeke anyjának.

2021. ápr. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!