Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hibáztam?

Figyelt kérdés
Belémszeretett a lány, én is éreztem iránta vonzalmat meg szimpátiát. De ő egyre többet akart találkozni és velem akarta tölteni a szabadidejét. Amit persze én nem akartam és mindig kitaláltam valamit, hogy ne kelljen vele lennem. Így mondtam neki, hogy maximum pár órára feljöhet, mert nekem hajnalban kelnem kell. Amire persze besérült, mert ő szeretett volna velem lenni. Szép a csaj meg aranyos is, de én nem akarok tőle semmit. Ő persze mérges lett meg elmondott mindenfélének. Ha nem érzem azt, hogy szeretem és vele akarok lenni akkor ezt miért nem tudja megérteni?
2021. márc. 18. 21:17
 1/2 anonim ***** válasza:
94%
Csak abban, hogy nem közölted vele egyértelműen, hogy nem kölcsönösek az érzései. Ehelyett felhívtad magadhoz pár órára, amiből az jön le, hogy bár neked ő nem kell, de a szex az oké, az meg nem számít, hogy ő szerelmes is. Na ezért lett mérges. Ha normálisan megbeszélted volna vele, valószínűleg megérti.
2021. márc. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
93%
Ez is egy visszatérő kérdés ám, pajtás. Hiába próbálod szépíteni, nem voltál korrekt a lánnyal, kihasználtad. Nem kell ezt ragozni, csak mostmár hagyd őt békén.
2021. márc. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!