Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a görök férfiakról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a görök férfiakról?

Figyelt kérdés

Beregisztráltam egy görög társkereső oldalra , szimplán kíváncsiságból, hogy milyen férfiak vannak ott , de semmilyen konkrét szándékom nem volt, nem akartam Görögországban párt keresni. Pár férfi adatlapját beszíveztem akik az adatlapjuk alapján szimpatikusnak tűntek de másnap letöröltem az oldalam mert ez volt eleve a tervem. Egy nap múlva instagramon az egyik férfi akit beszíveztem bekövetett és azt írta hogy nagyon örül hogy megtalált és hogyha kaptam a görög férfiaktól durva üzeneteket(ami igaz) akkor elnézést kér az összes görög férfi nevében csak sajnos a legtöbb csak alkalmi partnert keres magának de ő nem őt komolyan érdeklem és szeretne megismerni. Azóta beszélünk , sokszor voltam Görögországban szóval egyébként a társkereső oldalak nélkül is volt egy képem a görög férfiakról de ő meglepően intelligensnek tűnik. Meg akar látogatni egy percig sem mondta hogy én menjek ki hozzá. Amikor feltettem neki a kérdést hogy mégis miért én miért nem görög nőkkel ismerkedik, az volt a válasza rá hogy az összes görög nő sekélyes szupermodellnek érzik magukat és ő évekig duci volt tehát észre sem vették ezek a nők őt és csúnyán bántak vele amit a mai napig nem tud elfelejteni pedig már izmos és sokkal jobban néz ki küldött képet is. Na de valahol megis bennem van az hogy külföldi, hogy bízzak meg egy külföldiben ? Egyébként is ha találkoznánk az még nem most lenne a járvány kellős közepén.

mit csináljak adjak egy esélyt ennek a dolognak eleve tiltólista?


2021. márc. 18. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Adjál.
2021. márc. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%

Görögökről nekem mindig ez a klip ugrik be: https://www.youtube.com/watch?v=S2NxpPiTRDY



De amúgy a görögökről, főleg a férfiak sztereotípiák hasonlóak az olasz férfiakról alkotott képhez:


- lustaság

- "a mamma" imádata

- indokolatlanul sok zabálás, de sokuk nem hízik el

- harsánykodás, ilyen "nagy asztalos" lakomák a kertben, mint a régi gagyi Dolmio reklámokban

- fekete göndör haj

- szinte mindig vidámak

2021. márc. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%

Vannak görög ismerőseim, teljesen olyanok, mimt a magyarok, kicsit talán kisebb a személyes terük és kicsit olyan olaszos veszekedős stílusuk van.


Én ezért nem adnék:


"hogy az összes görög nő sekélyes szupermodellnek érzik magukat"


Aki képes 2.5 millió embert elítélni, és őket okolni, mert nincs párkapcsolata, az előbb-utóbb téved fog okolni mindenért.

2021. márc. 19. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez eddig jól indul, de nem egyszerű dolog.


Egyetemen tanítok, tucatnyi szép szerelmét láttam már kialakulni, elporladni, vagy a végén traumásan szétesni.

Magyar-külföldi, de spanyol-török, de még portugál-brazil pár között is.

Utóbbiban még az anyanyelvük is ugyanaz, S hiába vígasztaltam őket, hogy végülis szomszéd országok.


Én is csalódtam már párszor, de nem jött még képbe, hogy akár egy szlovák, vagy osztrák nővel kezdjek.

2021. márc. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!