Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akar visszafogadni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar visszafogadni?

Figyelt kérdés
Exemmel viharos szakításon vagyunk túl, bő 1 évet töltöttünk együtt, lassacskán 4 hete váltunk külön. A szakítás pontos okát ide nem fogom kiírni, de ezek után őszinte akartam lenni vele és bevallottam neki mindent, amit addig nem mondtam el neki, többek közt azt is, hogy többször, több emberrel is megcsaltam. Az ezután következőket szerintem el lehet képzelni, akkor mindketten szinte önkívületi állapotban voltunk. Fel sem merült bennem, hogy ő valaha meg fog bocsájtani, nem is akartam, hogy megbocsájtson. Időben 3,5 héttel később van, jön tőle egy üzenet, hogy üljünk össze egy órára, beszéljük át a dolgokat. Arra kért, hogy többször találkozzunk még, legyenek őszinte beszélgetések, had próbálja megérteni, hogy miért tettem azt, amit. Ma már olyan üzenet jött tőle, hogy ő szeretne még ennek az egésznek köztünk adni egy második esélyt, nyitott vagyok-e erre.

2021. márc. 19. 17:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szerelmesebb annál, mint amekkora az önbecsülése.
2021. márc. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Lucaszek96 ***** válasza:
100%
Szerintem nincs önbecsülése
2021. márc. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Lehet, hogy bosszút tervez. Vagy annyira alacsony önbecsülésű, hogy magában látja az okot.
2021. márc. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

Te vagy a lány, ugye?

Szerelmes.

2021. márc. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#4

Igen.

2021. márc. 19. 19:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, semmi önbecsülése a szerencsétlennek és senki más nincs a láthatáron, egyedül meg nem bír meglenni.
2021. márc. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is a bosszú jutott eszembe. De te ismered, hogy képes-e ilyesmire.

Ha nem, akkor nincs önbecsülése.

2021. márc. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!