Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 3 éve szakítottam a barátnőmme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 éve szakítottam a barátnőmmel. Vajon ez a szerelem?

Figyelt kérdés
3 éve szakítottam, de ha felhívom most, nagyon elkezd verni a szívem és furcsán jobb kedvem is lesz. Ez arra utalhat hogy ez komoly szerelem volt?
2021. márc. 20. 08:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Arra
2021. márc. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ilyen esetben meg kéne próbálni újra kezdeni? Mert lehet ő a nagy ő?
2021. márc. 20. 08:57
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Nem
2021. márc. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerintem se mert idővel úgyis elmúlik a szerelem, és akkor megint nem lesz semmi. Viszont érdekes hogy csak nála van ez ilyenkor hogy össze visszsa elkezd gyorsan verni a szívem.
2021. márc. 20. 09:04
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha meg tudjátok oldani a korábbi hibákat, ő szingli és ugyanígy érez, miért ne próbálnátok meg?

Csak ne kapcsolatba ugorjatok bele, hanem randizzatok, találkozgassatok csak elsőre.

2021. márc. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A korábbi hibákat már megoldottuk, bár mindketten másképp léptünk tovább. Egy kicsit furcsa is nekem mert nagyon megváltozott ahhoz képest amilyen volt. Viszont egyikőnknek sem sikerül azóta új kapcsolatot kialakítani. Pont ezért félek, mert így olyan mintha csak azért akarnánk megint együtt lenni mert nincs jobb. De igazad van 5. lehet az a jó ha csak úgy spontán hagyjuk történni a dolgokat. Bár attól is félek hogy ha megint kialakul valami akkor egy idő után elmúlik ez az érzés, és a szerlem.
2021. márc. 20. 09:16
 7/7 anonim ***** válasza:
figyelj szerintem egy probát meg ér,nincs sok veszteni valód max nem sikerül de inkább mint hogy utánna azon rágódj hogy mi lett volna ha.Én már elkövettem ezta hibát hogy hagytam elmenni akit szeretek.csak nekem esélyem sincs már helyre hozni a dolgokat és vele lenni és azóta is azon rágódom mi lett volna ha akkor megpróáljuk és nem hagyom őt veszni.és még ennyi idő után is nagyon rossz érzés.
2021. márc. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!